All offersKatowiceDevOpsInżynier DevOps
Inżynier DevOps
DevOps
Relyon Recruitment

Katowice
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Continuous Integration / Continuous Deployment
    advanced
    English
    advanced
    scripting programming languages

Masz solidne doświadczenie zawodowe w monitorowaniu i konfiguracji środowiska developerskiego? Interesują Cię zarówno aspekty systemu i serwerów, jak i automatyzacji procesów? Chciałbyś/chciałabyś mieć możliwość wpływu na rozwiązania, wykorzystywane na poziomie globalnym?

Jeśli zgadzasz się z powyższym, prześlij CV, żebyśmy mogli porozmawiac o możliwościach zawodowych spełniających te oczekiwania :)

Obowiązki:

  • aktywne wsparcie dedykowanych projektów i zespołów od strony konfiguracji środowiska developerskiego (w tym wirtualizacja), procesów Continuous Integration / Continuous Deployment realizowane w metodologii Agile;
  • projektowanie i automatyzacja narzędzi developerskich (z wykorzystaniem języków programowania jak Python, Powershell, C# - zależy od docelowego projektu);
  • współpraca na poziomie międzynarodowym - tworzone rozwiązania są wykorzystywane na poziomie globalnym w organizacji;
  • udział i zarządzanie procesem wersjonowania.

Wymagania:

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku DevOps lub podobnym (np. Inżynier SCM);
  • praktyczna znajomość narzędzi CI/CD i technologii powiązanych z obszarem DevOps, przykładowo: Jenkins, TeamCity, Git, Chef, Artifactory, Maven, VMWare, Azure, AWS, Nagios, Terraform...;
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji, przykładowo: GIT, SVN, Perforce ;
  • doświadczenie w programowaniu skryptowym i/lub obiektowym;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane: wieloletnie doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze.

Oferujemy:

  • doradztwo, co do wyboru odpowiedniej oferty i aktualnej sytuacji na rynku pracy w danym obszarze;
  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (do 15 000 PLN brutto);
  • bogaty pakiet benefitów i szkoleń, zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • praca w nowoczesnym biurze, z dobrym dojazdem, w komfortowych warunkach (sprzęt, atmosfera, dostęp do narzędzi i technologii);
  • mamy szereg propozycji w całej Polsce, co pozwoli Ci pracować stacjonarnie w wybranym mieście.