• All offersRobakowoERPSpecjalista IT ds. SAP (inhouse consultant, m/w/x*)
    Specjalista IT ds. SAP (inhouse consultant, m/w/x*)
    new
    ERP
    Raben Management Services

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Raben Group are People with DRIVE who have been making the history of this company for 90 years. We are a team of over 11,000 people who share the same values and passion, which we share with our customers by offering tailor-made logistics solutions.

    Company profile

    Tech stack

      SAP ERP

      advanced

      S/4HANA

      advanced

      English

      regular

      SQL

      nice to have

    Job description

    offer-banner
    • Jesteś graczem zespołowym, a rozwinięte umiejętności komunikacyjne pozwalają Tobie skutecznie opisywać nawet zawiłe procesy osobom spoza branży?
    • Masz DRIVE do SAP?
    • Jesteś zaangażowany/a, śledzisz nowe rozwiązania i trendy branżowe?

    Jeżeli tak - dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę! Razem wiele zdziałamy! Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

    Opis stanowiska

    • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie bieżących, zgłaszanych przez kluczowych użytkowników SAP ERP FI oraz w przyszłości S/4HANA problemów
    • Organizowanie i realizacja procesu konfiguracji systemu oraz koordynacja projektów (docelowo udział w projekcie migracji systemu SAP ERP do SAP S/4HANA w skali grupy)
    • Opracowywanie wymagań systemowych zgłaszanych przez właścicieli biznesowych
    • Współpraca z dostawcą zewnętrznym oprogramowania, w szczególności przekładanie potrzeb biznesowych na wymagania systemowe
    • Identyfikacja potrzeb biznesowych oraz proponowanie rozwiązań
    • Organizowanie testów oraz odbieranie prac, opracowywanie dokumentacji projektowej, współpraca z działem testów automatycznych

    Wymagania

    • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale IT, we wsparciu lub rozwoju systemu SAP ERP lub S/4HANA w zakresie module FI lub jako użytkownik kluczowy systemu SAP FI
    • Bardzo dobra znajomość SAP ERP lub S/4HANA na poziomie użytkownika
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B2)
    • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub z zakresu rachunkowości
    • Podstawowa wiedza o architekturze systemu SAP
    • Podstawy metodologii prowadzenia projektów zwinnych lub kaskadowych
    • Atutem będzie wiedza z zakresu podstaw SQL, doświadczenie w pracy w roli testera lub koordynatora projektu / testów etc.
    • Komunikatywność, zaangażowanie, konsekwencja w realizacji powierzonych zadań, pozytywne nastawienie do pojawiających się trudności, innowacyjność, nastawienie na prowadzenia działań optymalizujących.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą pracę z bezpośrednim wpływem na decyzję biznesowe
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia, system kafeteryjny benefitów pozapłacowych – dostęp do platformy MyBenefit, dofinansowanie do szkoleń językowych)
    • Komfortowe warunki pracy (nowoczesna przestrzeń biurowa, bezpłatny parking, firmowa kantyna, koleżeńska atmosfera)
    • Wysoka kulturę organizacyjną (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne)

    Mamy DRIVE do rozwoju!

    I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes. Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

    A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

    Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

    Check similar offers

    SAP Consultant & Developers

    New
    Allies
    7.82K - 10.1K USD
    Fully remote
    SAP CS
    Ariba
    SAP Fiori
    MS Dynamics 365 Senior Specialist

    New
    CD PROJEKT RED
    Warszawa
    ERP
    Microsoft Dynamics 365
    SAP Developer (R/3 Sales area) (All Genders)

    New
    Schaeffler Global Services Europe Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    ABAP
    ABAP OO
    SAP SD
    Specjalista ERP / Aministrator ERP

    New
    FLOWAIR Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Gdynia
    SQL
    Oracle
    ERP
    SAP Consultant Identity Management z j.niemieckim (SAP Security)

    New
    dmTECH Polska
    3.5K - 6.07K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    SAP
    S/4 HANA
    IAM