• Job offers
  • SAP Success Factors Key User (HR department, m/w/x*)
    New
    ERP

    SAP Success Factors Key User (HR department, m/w/x*)

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    Raben Management Services

    Raben Group are People with DRIVE who have been making the history of this company for 90 years. We are a team of over 11,000 people who share the same values and passion, which we share with our customers by offering tailor-made logistics solutions.

    Company profile

    Tech stack

      SAP Success Factors

    • Masz DRIVE do testowania scenariuszy w SAP Success Factors?
    • Jesteś graczem zespołowym i lubisz wspierać użytkowników systemów SAP?
    • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne?

    Jeżeli tak - dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę! Razem wiele zdziałamy!

    Opis stanowiska

    • Zapewnienie stałego wsparcia i ulepszeń dla użytkowników końcowych Success Factors
    • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy w istniejących procesach HR
    • Udzielanie porad dotyczących najlepszych praktyk i pytań technicznych zespołom HR
    • Prowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych
    • Udział w testowaniu systemu i współpraca z administratorami lub konsultantami SAP w celu ulepszenia systemu
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z użytkownikami,
    • Współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów firmy

    Wymagania

    • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą modułu SAP Success Factors (PMGM,SD,LMS)
    • Atutem będzie doświadczenie w roli Key User SAP Success Factors (np. jako konsultant lub architekt)
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - B2
    • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
    • Mile widziana znajomość specyfiki procesów HR w organizacjach
    • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
    • Umiejętność modelowania procesów,
    • Dobre zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, dobre zdolności analityczne, umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacji

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym) w dziale HR Grupy Raben zlokalizowanym w Robakowie k/Poznania
    • Zadania ukierunkowane na wsparcie i pomoc użytkownikom końcowym Success Factors
    • Kontakt z j. angielskim (praca w międzynarodowym środowisku)
    • Możliwość realizacji zadań w trybie hybrydowym oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (do godziny 9.00)
    • Wynagrodzenie podstawowe (negocjowane okresowo) oraz bonus roczny uzależniony od poziomu realizacji zleconych zadań
    • Rozwój w wybranym kierunku specjalizacji w ramach Grupy Raben dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom oraz awansom i promocji między działowej
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego (nauka za pośrednictwem platformy eTutor)
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin, promocje związane z turystyką i sportem na platformie MyBenefit, zniżki na zakup paliwa na wybranych stacjach benzynowych)
    • Wysoką kulturę organizacyjną: możliwość uczestnictwa w akcjach charytatywnych, cykliczne imprezy i eventy firmowe, okresowe konkursy dla pracowników i wiele innych.

    Mamy DRIVE do rozwoju!

    I dlatego jako Raben Management Services sp. z o.o. wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes. Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, prawnicy, specjaliści do spraw bezpieczeństwa informacji, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

    A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

    Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

    Check similar offers

    SAP APO PP/DS Consultant (All Genders)

    New
    Schaeffler Global Services Europe Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Fully remote
    APO PP/DS
    SAP

    SAP Analytics Cloud (SAC) Developer

    New
    CODA100
    6.36K - 9.09K USD
    Frankfurt am Main
    Fully remote
    SAC
    BTP
    SAP

    MS Dynamics CRM Portal Developer

    New
    DCV Technologies
    6.51K - 7.26K USD
    Katowice
    Fully remote
    Dynamics 365 CE