All offersPoznańRubyRuby on Rails developer
Ruby on Rails developer
Ruby
Proxi.cloud Sp. z o.o.

Poznań
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Remote

Tech stack

    Ruby on Rails
    regular
    Databases
    regular
    RoR
    regular
    Elasticsearch
    junior
    Angular
    junior

Job description

Online interview
Jesteśmy Start-upem, tworzącym platformę analityczną i komunikacyjną dla aplikacji mobilnych opartą na geolokalizacji. Oznacza to pracę na dużych zbiorach danych, gdzie wydajność ma pierwszorzędne znaczenie.

Technologie: Ruby on Rails, Elasticsearch, PostgreSQL

Jeśli jesteś samodzielny, masz inicjatywę i lubisz ambitne wyzwania to oferta jest dla ciebie. Tworzymy i rozwijamy własny produkt. W Proxi.cloud masz realny wpływ na technologię i kształt projektu. Jesteś częścią zespołu a nie zasobem ludzkim.

WYMAGANIA
  • musisz mieć min. 1.5 roku doświadczenia z Ruby on Rails w projektach komercyjnych
  • posiadasz umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań
  • nie masz problemów z komunikacją, która odbywa się na naszym firmowym Slacku
MILE WIDZIANE
  • doświadczenie w pracy z dużymi bazami i hurtowniami danych
  • doświadczenie jako front-end developer w technologii Angular
  • doświadczenie w przeprowadzaniu deploymentu
  • doświadczenie w tworzeniu REST API
OBOWIĄZKI
  • będziesz rozwijał platformę proxi.cloud w Ruby on Rails, ElasticSearch i PostgreSQL
  • tworząc rozwiązania nauczysz się zwracać szczególną uwagę na optymalizację dostępu do baz danych
  • będziesz zaangażowany w rozwój Rest API prezentującego w Angularze ogrom danych gromadzonych przez platformę
CO OFERUJEMY
  • praca full remote - obecnie cały nasz zespół przeszedł na pracę zdalną
  • budżet szkoleniowy
  • ubezpieczenie zdrowotne

Kliknij w link poniżej lub napisz do nas: jobs@proxi.cloud