All offersSopotAnalyticsStaż | Biuro Ryzyka| ERGO Hestia
Staż | Biuro Ryzyka| ERGO Hestia
Analytics
Program Kariera: ERGO HESTIA

Sopot
Type of work
Practice/Internship
Experience
Junior
Employment Type
Mandate
Operating mode
Office

Tech stack

    Excel
    regular
    MS Office

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

ERGO HESTIA - Biuro Ryzyka - Stażysta w Obszarze Modelowania Ryzyka

IDEALNY KANDYDAT TO:

• jesteś studentem/studentką 3-4 roku kierunku: matematyka, modelowanie matematyczne i analiza danych, analityka gospodarcza;

• dysponujesz czasem do odbycia stażu w Trójmieście w okresie od lipca do września;

• sprawnie korzystasz z pakietu Office, w szczególności z Excela;

• znasz podstawy języka R;

• potrafisz pracować na bazach danych;

• interesujesz się gospodarką i ekonomią;

• cechuje Cię zaangażowanie, otwartość oraz chęć zdobywania wiedzy.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Podczas stażu zdobędziesz doświadczenie w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Pracując pod okiem naszych ekspertów, wejdziesz do świata biznesu i poznasz zaawansowane narzędzia analityczne. Staż w ERGO Hestii jest szansą na postawienie pierwszych kroków w zawodzie i zaplanowanie ścieżki kariery. Pomożemy Ci rozwijać umiejętności nabyte podczas studiów i pokażemy jak wykorzystać wiedzę akademicką w praktyce.

Po zakończeniu stażu wakacyjnego z wynikiem pozytywnym, oferujemy możliwość kontynuowania współpracy w ramach stażu całorocznego, dostosowanego do programu studiów stacjonarnych.

ZADANIA STAŻYSTY:

• wsparcie przy tworzeniu i utrzymywaniu narzędzi analitycznych,

• sporządzanie raportów dotyczących otoczenia biznesowego i prawno-regulacyjnego,

• opracowywanie analiz,

• uczestnictwo w spotkaniach projektowych/koncepcyjnych,

• zaangażowanie w realizację bieżących zadań zespołu.

Ostateczny zakres zadań zostanie doprecyzowany na etapie rozmowy rekrutacyjnej.