All offersSopotAnalyticsStaż | Biuro Pricingu| ERGO Hestia
Staż | Biuro Pricingu| ERGO Hestia
Analytics
Program Kariera: ERGO HESTIA

Sopot
Type of work
Practice/Internship
Experience
Junior
Employment Type
Mandate
Operating mode
Office

Tech stack

    Power BI
    regular
    MS Excel
    regular
    SQL
    regular
    Python

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to największy niezależny program płatnych staży studenckich w Polsce. Organizowany jest od ponad 20 lat. W tym roku pracodawcy w ramach Programu Kariera oferują blisko 120 staży w kilkunastu branżach.

Program Kariera zaprasza na staż:

ERGO HESTIA - Biuro Pricingu - Stażysta w Obszarze Pricingu

IDEALNY KANDYDAT TO:

• jesteś studentem/studentką 3-4 roku kierunku: matematyka, inżynieria danych, informatyka i ekonometria;

• dysponujesz czasem do odbycia stażu w Trójmieście w okresie od lipca do września;

• interesujesz się praktycznym zastosowaniem Data Science, Inżynierii Danych, Business Intelligence;

• potrafisz pracować z oprogramowaniem do analizy danych, np. MS Excel, SQL, Power BI, Python, R;

• chcesz wykorzystywać oraz rozwijać umiejętności związane z zastosowaniem zaawansowanej analityki danych w biznesie.

CEL/PROGRAM STAŻU:

Podczas stażu zdobędziesz doświadczenie w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Pracując pod okiem naszych ekspertów, wejdziesz do świata biznesu i poznasz zaawansowane narzędzia analityczne. Staż w ERGO Hestii jest szansą na postawienie pierwszych kroków w zawodzie i zaplanowanie ścieżki kariery. Pomożemy Ci rozwijać umiejętności nabyte podczas studiów i pokażemy jak wykorzystać wiedzę akademicką w praktyce.

Po zakończeniu stażu wakacyjnego z wynikiem pozytywnym, oferujemy możliwość kontynuowania współpracy w ramach stażu całorocznego, dostosowanego do programu studiów stacjonarnych.

ZADANIA STAŻYSTY:

• przygotowywanie danych i opracowywanie raportów dotyczących wyników biznesowych,

• budowa i rozwój struktur bazodanowych,

• programowanie algorytmów przetwarzania danych,

• budowa i walidacja modeli predykcyjnych,

• wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań analitycznych w środowisku biznesowym,

• uczestnictwo w spotkaniach projektowych/koncepcyjnych.

Ostateczny zakres zadań zostanie doprecyzowany na etapie rozmowy rekrutacyjnej.