All offersWarszawaERPProgramista/Architekt ERP

Employment Type
B2B
Operating mode
Remote

Tech stack

    D365 F&O
    advanced
    AX 2012
    advanced
    X++
    regular
    MsSQL
    regular
    JIRA
    regular
    Azure DevOps
    junior
    .Net
    junior
    Git
    nice to have
    Confluence
    ArchiMate

Job description

Online interview

Dla naszego Klienta, którego jednym z produktów jest platforma internetowa wspierająca działy HR w zarządzaniu świadczeniami pozapłacowymi, poszukujemy Programisty/Architekta ERP.

W codziennej pracy usprawniają i ulepszają produkt, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku.

Wymagania:

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem w programowaniu w X++ / .NET?
  • Posiadasz doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów finansowych systemu MS Dynamics AX 2012?
  • Posiadasz doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów finansowych systemu MS Dynamics 365?
  • Perfekcyjnie budujesz i optymalizujesz zapytania w MS SQL?
  • Znasz architekturę i model klas systemu AX 2012 / D365, a także umiesz zarządzać usługami i interfejsami systemu?
  • Jesteś zwolennikiem pracy projektowej w metodykach zwinnych?
  • Łapiesz wspólny rytm z zespołem oraz innymi osobami w organizacji?
  • Osiągasz wysokie noty za styl współpracy i zawsze grasz fair play?

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja nowoczesnych rozwiązań i procesów w systemach Microsoft Dynamics AX 2012 / D365;
  • Aktywny udział w tworzeniu wysokowydajnej architektury rozwiązań, w tym interfejsów pomiędzy systemami;
  • Tworzenie modyfikacji systemu Microsoft Dynamics AX 2012 / D365;
  • Projektowanie środowisk oraz migracja wytwarzanych zmian pomiędzy środowiskami;
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z Product Ownerem, Konsultantami, Architektami, Analitykami, Administratorami IT oraz Specjalistami wsparcia i Użytkownikami systemu.

Benefity:

  • Dogodna forma współpracy (umowa o pracę/kontrakt B2B) i zakres benefitów dostosowany do formy współpracy;
  • Współpraca w modelu hybrydowym lub zdalnym;
  • Poziom energii uzupełniany aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę;
  • 30-minutowe przerwy na większy głód, wliczane do czasu pracy;
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim lub włoskim,
  • Dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy;
  • Karta MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych;
  • Zajęcia sportowe w biurze i online, a dla zaawansowanych sportowców dofinansowanie udziału w zawodach sportowych;
  • Dostęp do wsparcia psychologicznego dla pracowników i członków ich rodziny w trudnych sytuacjach,
  • Grupowe ubezpieczenie oraz prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, a także dodatkowe 3 godziny urlopu w dniu rozpoczęcia roku szkolnego;
  • Dofinansowanie do edukacji;
  • Biblioteczka i Planszoteka dla rozwoju i odpoczynku;
  • Szkolenia rozwojowe dla rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Program kafeteryjny MyBenefit z punktami do wykorzystania;
  • Możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru;
  • Spotkania integracyjne dla lepszego poznania członków zespołu;
  • Wsparcie zespołu, nie tylko w okresie wdrożenia;
  • Skrócony czas pracy w piątki, dłuższy weekend!

5 750 - 7 490 USD

B2B