All offersWarszawaERPKonsultant Finansowy ERP
new
ERP
LHH Recruitment Solutions

Full-time
Experience
Mid
Employment Type
B2B
Operating mode
Remote

Tech stack

    JIRA
    regular
    D365 F&O
    regular
    AX 2012
    regular
    MS Office
    regular
    ERP
    regular
    Confluence
    nice to have

Job description

Online interview

Dla naszego Klienta, którego jednym z produktów jest platforma internetowa wspierająca działy HR w zarządzaniu świadczeniami pozapłacowymi, poszukujemy Konsultanta finansowego ERP.

W codziennej pracy usprawniają i ulepszają produkt, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w parametryzacji systemu D365 i Microsoft Dynamics AX 2012;
  • Znajomość zagadnień księgowych, podatkowych oraz obszaru sprawozdawczości w systemach księgowych;
  • Bardzo dobra znajomość systemu Dynamics 365 oraz Microsoft Dynamics AX 2012 w obszarze księgi głównej, rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, oraz środków trwałych;
  • Umiejętność prowadzenia analiz i opisywania wymagań biznesowych;
  • Otwartość na dzielenie się wiedzą z innymi;
  • Efektywna współpraca w zespole i z innymi członkami organizacji;
  • Kierowanie się zasadami fair play w pracy zawodowej.

Obowiązki:

  • Czynny udział we wdrożeniu rozwiązania Dynamics 365 w grupie kapitałowej firmy, zbieranie i opisywanie wymagań, opracowywanie rozwiązań w ramach rozwoju systemu w Microsoft Dynamics AX 2012;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów oraz wsparcie użytkowników wewnętrznych w obsłudze wdrożonego systemu;
  • Doradztwo w zakresie optymalnego wykorzystania systemu, sugestie zmian w procesach, planie kont, konfiguracji, itp.;
  • Wprowadzanie zmian w parametryzacji systemu;
  • Współpraca z zespołem programistów, analityków, product ownerów w zakresie przekazywania wymagań i tworzenia nowych funkcjonalności;
  • Testowanie rozwiązań;
  • Sporządzanie dokumentacji oraz prowadzenie szkoleń dla użytkowników;
  • Prowadzenie roll-outów wewnątrz grupy kapitałowej firmy.

Benefity:

  • Dogodna forma współpracy (umowa o pracę/kontrakt B2B) i zakres benefitów dostosowany do formy współpracy;
  • Współpraca w modelu hybrydowym lub zdalnym;
  • Poziom energii uzupełniany aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę;
  • 30-minutowe przerwy na większy głód, wliczane do czasu pracy;
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim lub włoskim,
  • Dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy;
  • Karta MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych;
  • Zajęcia sportowe w biurze i online, a dla zaawansowanych sportowców dofinansowanie udziału w zawodach sportowych;
  • Dostęp do wsparcia psychologicznego dla pracowników i członków ich rodziny w trudnych sytuacjach,
  • Grupowe ubezpieczenie oraz prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, a także dodatkowe 3 godziny urlopu w dniu rozpoczęcia roku szkolnego;
  • Dofinansowanie do edukacji;
  • Biblioteczka i Planszoteka dla rozwoju i odpoczynku;
  • Szkolenia rozwojowe dla rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Program kafeteryjny MyBenefit z punktami do wykorzystania;
  • Możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru;
  • Spotkania integracyjne dla lepszego poznania członków zespołu;
  • Wsparcie zespołu, nie tylko w okresie wdrożenia;
  • Skrócony czas pracy w piątki, dłuższy weekend!