All offersKatowice; WarszawaDevOpsInżynier Rozwiązań Chmurowych
Inżynier Rozwiązań Chmurowych
new
DevOps
LHH Recruitment Solutions

5 030 - 7 040 USDGross/month - Permanent
5 030 - 7 040 USDNet/month - B2B
Full-time
Experience
Senior
Employment Type
Permanent, B2B
Operating mode
Hybrid

Tech stack

    Azure
    advanced
    GCP
    advanced
    Kubernetes
    advanced
    Windows Server
    regular
    CI/CD
    regular
    Bash
    regular
    SQL Server
    regular
    Docker
    regular
    Linux
    regular
    Python

Dla naszego Klienta, integratora rozwiązań IT, poszukujemy osoby do zwinnego zespołu zajmującego się budowaniem, testowaniem, wdrażaniem kluczowych rozwiązań biznesowych.

Obowiązki:

  • Implementacja rozwiązań w oparciu o model chmury publicznej i hybrydowej;
  • Wdrażanie rozwiązań w oparciu o technologie kontenerowe (Kubernetes, Docker, OpenShift) i/lub rozwiązania IaaC (np. Cloud Run);
  • Współpraca między działami w zakresie wdrażania i prowadzenia testów, koncepcji - PoC złożonych rozwiązań chmurowych;
  • Przeprowadzanie audytów technologicznych (audyt, przegląd, assessment);
  • Odpowiedzialność za prowadzenie procesu migracji wybranych aplikacji/rozwiązań/systemów do chmury;
  • Wsparcie przy opracowywaniu strategii rozwoju usług chmurowych

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze wdrażania i zarządzania usługami chmurowymi, uczestnictwo i/lub prowadzenie procesów adopcji rozwiązań chmurowych w różnych obszarach (np. Microsoft 365, Azure, Google Cloud czy Vmware).
  • Umiejętność poruszania się w rozwiązaniach komercyjnych takich jak Windows Server, SQL Server, Vmware, RedHat oraz rozwiązaniach OpenSource (np. Linux, Centos, FreeBSD).
  • Bardzo dobra znajomość platformy chmurowej Azure i/lub GCP (mile widziana certyfikacja w tym zakresie).
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji zaawansowanych usług chmurowych.
  • Nastawienie na współpracę w zespole/między zespołami oraz rozwój kompetencji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie z obszaru DATA, budowania/konsolidacji/transformacji obszarów danych (migracja, optymalizacja baz danych) oraz zrozumienia mechanizmów BI.
  • Doświadczenie z platformami chmurowymi AWS oraz GCP w roli SysOps.
  • Umiejętność wdrażania rozwiązań opartych na technologiach kontenerowych (Kubernetes, Cloud Run, ECS).

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych.
  • Ciekawe, złożone technologicznie projekty.
  • Pracę z nowoczesnymi, światowymi technologiami.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania certyfikatów oraz poszerzania wiedzy technicznej (Azure, AWS, GCP).
  • Elastyczne warunki zatrudnienia.
  • Niekorporacyjną kulturę pracy.
  • Nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro na Placu Konesera (wygodne połączenie kolejowe, dostęp do linii metra M2, firmowy parking).
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu Multisport, lekcje języka angielskiego).
5 030 - 7 040 USD

Permanent

B2B