All offersWarszawaPythonMachine Learning Engineer
Machine Learning Engineer
Python
Kariera.pl

Kariera.pl
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    C++
    advanced
    C#
    advanced
    Python
    advanced
    Linux
    advanced

Job description

Na czym polega praca:
Dołącz do pasjonatów technologii i buduj przyszłość produktów technologicznych. Pracuj w dziale innowacji R&D dla jednej z 10 najlepszych marek świata. Twórz zaawansowane produkty przyszłości z pogranicza AI dla korporacji o obrotach 101 mld USD. Pracujemy w oparciu o najnowsze metody uczenia maszynowego. Chwalimy się tym co robimy startując w wielu uznanych konkursach naukowych, publikując wyniki naszej pracy a rozwiązania wdrażamy w produktach używanych przez setki milionów ludzi na całym świecie. Zapewniamy bardzo dobre zarobki oraz pracę u boku polskich i zagranicznych ekspertów.

Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiedzialny za rozwój algorytmów bazujących na uczeniu maszynowym do automatycznego rozpoznawania treści (obraz, video, dźwięk). Wyniki badań posłużą projektowaniu  nowoczesnej generacji produktów technologii użytkowej przy współpracy z innymi ośrodkami R&D oraz uniwersytetami.

Kluczowe kompetencje:
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz wyższe wykształcenie w dziedzinie fotoniki lub wizji komputerowej oraz mocne doświadczenie programistyczne w: C/C++ i Pythonie.

Szukamy osób, które mają doświadczenie w uczeniu maszynowym (w szczególności w uczeniu głębokim) oraz z wizją komputerową.

Wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z zespołami rozproszonymi po całym świecie.

Dodatkowo jeśli jesteś osobą zorientowaną na innowacje, produktywność, praca z  deadline’ami nie stanowią dla Ciebie wyzwania i wymiatasz w Linuxie - prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy :)

Wymagania techniczne:
  • Znajomość oprogramowań do uczenia maszynowego - caffe, TensorFlow, Keras
  • Doświadczenie w zakresie własności intelektualnej lub patentowe
  • Doświadczenie z Microsoft Kinect, Google Tango lub podobne SDK
  • Znajomość bibliotek OpenCV i/lub OpenGL
  • Znajomość oprogramowania ARM Neon
  • Wiedza z zakresu sensorów głębi (w tym elektronika i optyka)

Języki:
  • Angielski - poziom zaawansowany (C1)

Benefity:
Proponujemy Ci na start umowę o pracę , serię technicznych szkoleń wprowadzających oraz opiekę mentora od pierwszych dni Twojej pracy. Jeśli przeprowadzisz się z innego miasta w celu podjęcia zatrudnienia w naszej organizacji zapewnimy Ci atrakcyjny pakiet relokacyjny. Dodatkowo możesz liczyć na stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie. Dostaniesz od nas elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę lunchową. Jeśli poczujesz potrzebę podszlifowania swoich umiejętności językowych - dofinansujemy Ci kurs językowy. Będziesz miał możliwość pracy w zgranym zespole, który lubi celebrować wspólne sukcesy.