All offersWarszawaPythonInżynier Big Data
Python
Kariera.pl

Kariera.pl
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Python
    advanced
    Scala
    advanced
    MySQL
    advanced
    Java
    regular
    Chef
    regular
    Puppet

Job description

Na czym polega praca:
Dołącz do pasjonatów technologii i buduj przyszłość produktów technologicznych. Pracuj w dziale innowacji R&D dla jednej z 10 najlepszych marek świata. Twórz zaawansowane produkty przyszłości z pogranicza AI dla korporacji o obrotach 101 mld USD. Zapewniamy bardzo dobre zarobki oraz pracę u boku polskich i zagranicznych ekspertów.

Zakres obowiązków:
Będziesz współtworzyć, testować i wdrażać algorytmy machine learning, których celem jest rozpoznawanie treści (obraz, video, dźwięk). Wyniki badań posłużą projektowaniu  produktów technologii użytkowej.

Pracuj z nami w jednym z największych w Europie zespołów AI zajmujących się przetwarzaniem języka naturalnego, wizją komputerową, analizą Big Data oraz innymi inteligentnymi rozwiązaniami. Nasze narzędzia to najnowsze metody uczenia maszynowego (w tym głębokie sieci neuronowe), rozległe zasoby danych oraz zasoby obliczeniowe.

Kluczowe kompetencje:
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz wyższe wykształcenie z zakresu: informatyki, matematyki, fizyki lub dziedzin pokrewnych oraz doświadczenie w przynajmniej czterech z poniższych dziedzin:

  • Rozwijanie platformy Big Data (HortonWorks, Cloudera)
  • Pozyskiwanie danych (Flume, Sqoop, Nifi, kafka)
  • Przetwarzanie danych (Spark, MapReduce, Storm)
  • Składowanie danych (HDFS, Parquet, HBase, Cassandra, MongoDB, Redis, MySQL)
  • Manipulacje na danych (Pig, Hive, SparkSQL, Drill)
  • Data Intelligence (Tensorflow, SparkML, scikit)
  • Zarządzanie przepływem pracy (Oozie, Zeppelin)
  • Zarządzanie platformą ( Ambari, Zookeeper)
  • Zarządzanie konfiguracją (Chef, Puppet)
  • Języki programowania (Java, Python, Scala, R)

Szukamy osób, które tworzą/tworzyły publikacje naukowe z zakresu analizy danych i uczenia maszynowego oraz doświadczenie w modelowaniu danych i klasyfikacji z wykorzystaniem uczenia maszynowego (w tym uczenia głębokiego).

Języki:
  • Angielski - zaawansowany (C1)

Benefity:
Proponujemy Ci na start umowę o pracę, serię technicznych szkoleń wprowadzających oraz opiekę mentora od pierwszych dni Twojej przygody z nami. Jeśli praca u nas wymaga od Ciebie przeniesienia się z innego miasta - zapewnimy Ci atrakcyjny pakiet relokacyjny. Dodatkowo możesz liczyć na stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie do 15 tys. brutto. Dostaniesz od nas elastyczny pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę lunchową. Jeśli poczujesz potrzebę podszlifowania swoich umiejętności językowych - dofinansujemy Ci kurs z języka angielskiego lub koreańskiego. Będziesz miał możliwość pracy w zgranym zespole, który lubi celebrować wspólne sukcesy.