• Job offers
    AI/ML
    iView Recruitment

    AI Engineer

    Warszawa
    5 705 - 6 743 USDNet/month - B2B
    5 446 - 6 483 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Python

      regular

      TensorFlow

      regular

      PyTorch

      regular

      SQL

      regular

      Pandas

      regular

      NLP

    Rekrutujemy dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, poszukujemy AI Engineera. Jeśli fascynuje Cię sztuczna inteligencja, masz doświadczenie w pracy z modelami uczenia maszynowego oraz chcesz pracować nad nowatorskimi rozwiązaniami, to ta oferta jest dla Ciebie.

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie, trenowanie i optymalizacja modeli AI oraz uczenia maszynowego (ML)

    • Implementacja i integracja algorytmów AI w produkcyjnych środowiskach

    • Analiza dużych zbiorów danych, wnioskowanie i tworzenie rekomendacji na ich podstawie

    • Współpraca z zespołem programistów w celu implementacji rozwiązań AI

    • Rozwijanie rozwiązań z zakresu NLP, rozpoznawania obrazów, predykcji itp.

    • Monitoring wydajności modeli i ich ciągłe udoskonalanie

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    • Znajomość języków programowania Python oraz bibliotek takich jak TensorFlow, PyTorch, scikit-learn

    • Doświadczenie w pracy z bazami danych oraz narzędziami do analizy danych (np. SQL, Pandas)

    • Praktyczna znajomość technik uczenia maszynowego, głębokiego uczenia (deep learning) oraz przetwarzania danych

    • Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych (Big Data) oraz znajomość narzędzi typu Hadoop, Spark (mile widziana)

    • Umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność, chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej/hybrydowej/stacjonarnej – Ty wybierasz!

    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii

    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole ekspertów

    • Szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego

    • Jasny i atrakcyjny system premiowy

    • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, bony zakupowe, dodatkowe dni wolne, budżet wakacyjny, workation)

    Check similar offers

    VR Engineer

    VR Engineer

    New
    .intent
    4.67K - 7.78K USD
    Fully remote
    REST API
    C#
    WebSockets
    AI Fullstack Engineer

    New
    Ework Group
    8.31K - 9.31K USD
    Fully remote
    Python
    AWS
    PostgreSQL
    Data Scientist in Data&AI

    New
    Accenture
    Warszawa
    SQL
    Python
    LLM