All offersWarszawaOtherRecruiter / Researcher
Recruiter / Researcher
Other
INTITEK Polska

Type of work
Undetermined
Experience
Junior
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    LI

Grupa Intitek zatrudnia ponad 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Doradzamy i towarzyszymy Klientom w transformacji cyfrowej, zarówno ich organizacji jak i produktów.

Intitek Polska z oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Prowadzenie kompleksowych projektów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie najlepszych kandydatów metodą direct search
  • Rekrutacja specjalistów i menadżerów z branży IT oraz inżynierii przemysłowej
  • Redagowanie ogłoszeń w nawiązaniu do wymagań stanowisk
  • Ścisła współpraca z działami HR firmy w Polsce oraz za granicą
  • Kontakt z klientami i partnerami biznesowymi firmy
  • Działania z zakresu employer branding

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w rekrutacji i poszukiwaniu kandydatów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie, takie jak komunikatywność, kreatywność, umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z kandydatami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozwoju firmy
  • Możliwość współtworzenia procesów i strategii HR oraz employer branding
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport

Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę!