All offersWarszawaAdminKonsultant Teta ME/ TETA
Konsultant Teta ME/ TETA
Admin
Inn4tech Recruitment

Full-time
Experience
Mid
Employment Type
B2B
Operating mode
Hybrid

Tech stack

    TETA
    regular
    TETA ME

Job description

Online interview
Friendly offer

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży budowlanej w Polsce poszukujemy Konsultant TETA ME/ TETA do wdrażania wewnątrz firmy nowych dedykowanych aplikacji.

Obowiązki

  • Wykonywanie analiz biznesowo-systemowej i przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej dotyczącej rozwiązań TETA ME/ TETA firmy Unit4
  • Identyfikowanie potrzeb biznesowych i oczekiwań klienta
  • Projektowanie i implementacja funkcjonalności w systemie TETA HR/ME
  • Konfiguracja i parametryzacja systemu TETA HR/ME
  • Administracja aplikacji TETA HR/ME 4 oraz diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Wspieranie użytkowników i obsługa zgłoszeń dotyczących działania w/w aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji powdrożeniowej i dokumentacji dla użytkowników końcowych
  • Szkolenia dla użytkowników z rozwiązania TETA HR/ME
  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników rozwiązania

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w konfiguracji i administrowaniu systemu TETA/TETA ME
  • Wiedza merytoryczna w obszarze kadr i płac, niezbędna do konfiguracji w/w rozwiązań
  • Umiejętność analizowania problemów i budowania optymalnych rozwiązań
  • Doświadczenie w mapowaniu danych, wymiany danych między systemami
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

Mile widziane:

  • Znajomość AgilePM/SCRUM
  • Znajomość branży budowlanej
  • Gotowość do pracy w trybie stacjonarnym w biurze w Warszawie

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole IT dla wiodącej firmy w obszarze budowlanym
  • Ścieżkę rozwoju w kierunku Konsultanta ds. wdrożeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty sportowej