All offersKrakówJavaSoftware Engineer/ Full-Stack

Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Java
    advanced
    Spring / Hibernate
    advanced
    SQL
    advanced
    Oracle DB
    advanced
    Git
    regular
    JavaScript
    regular
    Scrum
    regular
    Docker
    regular
    AWS

Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w obszarze Sales & E-commerce, która obecnie tworzy swoją jednostkę programistyczną w Krakowie, do której są przenoszone kluczowe, innowacyjne procesy firmy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy doświadczonych programistów, którzy zasilą nowopowstający zespół programistyczny.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i rozwój oprogramowania dla jednej z najbardziej rozwojowych platform e-commerce w Europie. Technologie m.in Java 8, Spring/Hibernate, AWS, Unit, Agile/Scrum, SQL/Oracle, Docker, Maven, Git
  • rozwój aplikacji związanych m. in. z logistyką, e-commerce, finansami
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań we współpracy z międzynarodowym zespołem ekspertów

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju, praca w różnych projektach w miłej i niekorporacyjnej atmosferze
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport
  • szkolenia w Polsce i zagranicą
  • elastyczne godziny pracy
  • zniżki na produkty firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Cenimy:
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technologiami m. in. Java 8, React, AWS, Oracle/SQL
  • umiejętność tworzenia czystego kodu,  Design Patterns i TDD
  • bardzo dobra znajomość narzędzi oraz frameworków używanych do projektowania i rozwoju oprogramowania