All offersWarszawaPythonSenior Python Developer
Goldman Recruitment

Type of work
Undetermined
Experience
Senior
Employment Type
B2B
Operating mode
Office

Tech stack

    Python
    advanced
    Flask
    regular
    SQLAlchemy
    regular
    Docker
    regular
    Elasticsearch
    regular
    RabbitMQ
    regular
    Celery
    regular
    Oracle/ PostgreSQL

Poszukujemy Senior Python Developera dla Klienta, zajmującego się dostarczaniem usług finansowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów z obszaru bankowości, telekomunikacji, nieruchomości, e-commerce, a także firm użytku publicznego i sprzedaży wysyłkowej.

Lokalizacja pracy: Warszawa lub Lublin.

Zadania w ramach stanowiska:
  • dostarczanie nowych funkcjonalności w rozwijanej platformie – oprogramowanie in-house – aplikacja do przepływu informacji i dokumentów,
  • analiza i tworzenie architektury nowych funkcjonalności,
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę zespołu oraz firmy,
  • praca w zespole scrumowym,
  • współpraca z zespołem Developerów, Analityków, Quality Assurance oraz DevOps.

Od kandydatów oczekujemy:
  • 3 – 5  lat doświadczenia w programowaniu w języku Python (zespół pracuje w Python 2.7 – 3.0),
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych Oracle/ PostgreSQL,
  • znajomości systemów Linux w zakresie administracji,
  • doświadczenie w pracy z Elastic Search i Docker,
  • umiejętność pracy z technologiami RabbitMQ, Celery,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność pracy zespołowej, dzielenia się wiedzą i chęć wymiany doświadczeń.

Dodatkowe zapunktujesz:
  • znajomością frameworków Flask i SQLAlchemy,
  • chęcią rozwoju w roli Full Stack Developera,
  • doświadczeniem w pracy z językiem JavaScript i frameworkiem VueJS,
  • znajomością systemu kontroli w wersji Git,
  • umiejętnością konfiguracji Jenkins,
  • znajomością baz danych Redis i narzędzia do wizualizacji Graphite.

Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej 2 – 3 dni w tygodniu,
  • prywatną opieka medyczna,
  • kartę Multisport,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zajęcia z języka angielskiego prowadzone w czasie godzin pracy,
  • bilety komunikacji miejskiej.