All offersWarszawaJavaSenior Java Developer
Goldman Recruitment

Type of work
Undetermined
Experience
Senior
Employment Type
B2B
Operating mode
Office

Tech stack

    Java
    advanced
    Spring
    advanced
    Hibernate
    advanced
    Spring Data
    regular
    Spring Boot
    regular
    Oracle
    regular
    Maven
    regular
    English

Poszukujemy Senior Backend i Full Stack Java Developerów do nowobudowanego zespołu w firmie Klienta, zajmującego się dostarczaniem usług finansowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Lokalizacja pracy: Warszawa lub Lublin.

Główne zadania:
  • w głównej mierze tworzenie nowych funkcjonalności w rozwijanej platformie w ramach  międzynarodowego projektu,
  • dbanie o wysoką jakość kodu – w zgodzie z wypracowanymi standardami wewnętrznymi,
  • analiza funkcjonowania systemu w oparciu o specyfikację techniczną,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • opieka nad młodszymi członkami zespołu,
  • współpraca z zespołem Developerów, Analityków, Quality Assurance, DevOps, a także Developerami z zagranicznych oddziałów firmy.

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • 3 – 5 lat doświadczenia w programowaniu w Javie (projekt tworzony w Javie 8),
  • znajomość frameworków Spring i Hibernate,
  • znajomość Spring Data, Spring Boot,
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych Oracle,
  • umiejętność posługiwania się narzędziem Maven,
  • chęć dzielenia się wiedzą i wymiany pomysłów,
  • umiejętność sprawowania mentoringu, udzielania wskazówek i porad oraz wspomagania młodszych członków zespołu w rozwoju,
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – na poziomie min. B1/B2 (corowa część projektu powstaje w Rumunii).

Dodatkowo docenimy:
  • chęć rozwoju w kierunku Full Stack Developera – świetnie jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z frameworkiem AngularJS – doceniamy to! Jeżeli nie, a chcesz się go nauczyć, to doskonale trafiłaś/ trafiłeś – tu wszystkiego nauczysz się od podstaw i dostaniesz przestrzeń do rozwoju jako Full Stack Developer,
  • umiejętność korzystania z oprogramowania JIRA, Redmine,
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT,
  • znajomość narzędzia do modelowania procesów biznesowych Camunda,
  • doświadczenie w pracy w Scrumie,
  • doświadczenie z CI/CD.

Zatrudnionym gwarantujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej 2 – 3 dni w tygodniu,
  • prywatną opieka medyczna,
  • kartę Multisport,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zajęcia z języka angielskiego prowadzone w czasie godzin pracy,
  • bilety komunikacji miejskiej.