All offersWrocławSecurityIT Security Specialist
IT Security Specialist
Security
Goldman Recruitment

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Active Directory
    advanced
    Security
    advanced
    Angielski
    advanced
    Network Protocols
    regular
    IP networks

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej i dynamicznie się rozwijającej firmy - poszukujemy osób na stanowisko Network Security Specialist.

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za zarządzanie ticketami z obszaru Security Technology Services dla aplikacji bezpieczeństwa. Wymaga to bardzo dobrego zrozumienia technologii współdziałających ze sobą, takich jak: Active Directory, DNS, DHCP, Single Sign-on, Group Policy, RADIUS itp.,
  • procesowanie zapytań DNS i DHCP, Certificate Requests,
  • wsparcie zespołu Network Access Control,
  • współpraca z członkami globalnego zespołu,
  • zarządzanie podatnością serwerów STS w razie potrzeby,
  • monitorowanie i reagowanie na alerty,
  • gotowość na udział w on-callach w systemie rotacyjnym, w tym w godzinach wieczornych lub weekendowych,
  • zarządzanie raportowaniem danych o poziomie usług,
  • inne obowiązki zlecone przez kierownika zespołu STS.

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie,
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze IT, w tym preferowane minimum 2 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2),
  • preferowane doświadczenie w administrowaniu systemem dla dużej infrastruktury Active Directory (około 20 000+ użytkowników),

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z BlueCat dla zarządzania adresami IP, DNS i DHCP,
  • średnia znajomość Security Administration, Microsoft Windows Server 2008/2012/2016, Kerberos, Group Policy, LDAP,
  • znajomość i doświadczenie w zakresie najlepszych praktyk i technologii z obszaru bezpieczeństwa,
  • znajomość takich zagadnień jak: Incident, Problem, Change and Release management,
  • doświadczenie związane z administrowaniem taskami systemowymi przy użyciu PowerShell lub VBScript,
  • znajomość wirtualizacji (VMware), NAS / SAN storage,
  • znajomość zagadnień z obszaru sieci, w tym DNS i firewalls,
  • umiejętność pracy z systemem Linux preferowana.

Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program emerytalny,
  • Kartę Multisport,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w ramach globalnej organizacji,
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym i pomocnym otoczeniu z polityką otwartych drzwi,
  • unikalną kulturę organizacyjną skupioną na współpracy i rozwiązywaniu problemów,
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy i pakiet onboarding.