All offersWrocławJavaJunior Java Developer

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Junior
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Java
    junior
    Spring
    junior
    Oracle
    junior
    REST API
    junior
    Git
    junior
    HTML/ CSS
    nice to have
    JavaScript
    AngularJS
    Scrum

Naszym Klientem jest znana, amerykańska firma działającej w obszarze inżynierii produkcji. Jej inspirujące innowacje, a także dynamiczny postęp możliwy jest do zaobserwowania na całym świecie. Osiągnięcia naukowe oraz innowacje, wprowadzane przez naszego Klienta są narzędziem do realnego wpływu na poprawę życia ludzi na całym świecie.

Główne obowiązki:
  • udział w spotkaniach scrumowych,
  • rozwiązywanie złożonych problemów technicznych przy wykorzystaniu języka Java i frameworka Spring,
  • opracowanie nowej funkcjonalności,
  • rozwiązywanie problemów i zapewnienie szybkiej wydajności portalu firmowego.

Poszukiwani kandydaci powinni:
  • posiadać min. roczne doświadczenie w pracy w Javie i Springu,
  • mieć doświadczenie w pisaniu, analizowaniu i optymalizacji zapytań SQL (preferowane doświadczenie w pracy z bazami Oracle),
  • dobrze rozumieć zasady projektowania i programowania obiektowego,
  • mieć doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych oraz continuous integration,
  • posiadać wiedzę lub doświadczenie z obszaru Web Services (REST, SOAP itp.),
  • znać system kontroli wersji Git,
  • być spostrzegawczy, dokładni,
  • mieć bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • bardzo dobrze komunikować się w języku angielskim.

Mile widziane będą:
  • znajomość języków HTML, CSS, JavaScript,
  • znajomość frameworka języka JavaScript,
  • doświadczenie w pracy w Agile’u / Scrumie,
  • doświadczenie w pracy z Linuksem.

Pracodawca oferuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • system emerytalny,
  • kartę Multisport,
  • możliwość pracy w organizacji międzynarodowej,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku,
  • unikalną kulturę organizacyjną, skupioną na współpracy i rozwiązywaniu problemów,
  • profesjonalny pakiet szkoleniowy i onboardingowy.