All offersWarszawaPHPJunior Full Stack PHP Developer
Junior Full Stack PHP Developer
PHP
Goldman Recruitment

Type of work
Undetermined
Experience
Junior
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    PHP
    advanced
    MySQL
    regular
    HTML5 / CSS3
    regular
    JavaScript
    regular
    OOP
    regular
    ReactJS
    nice to have

Firma: Naszym Klientem jest znana marka z branży nieruchomości, firma z kapitałem zagranicznym.

Opis stanowiska:
  • opracowywanie platformy biznesowej pod okiem Project Managera,
  • tworzenie i utrzymywanie aplikacji z wykorzystaniem języka PHP i relacyjnych baz danych MySQL,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • utrzymanie stron internetowych, zintegrowanych z aplikacją,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
  • minimum półroczne doświadczenie w komercyjnej pracy z językiem PHP,
  • doświadczenie w programowaniu obiektowym,
  • doświadczenie w pracy z frontendowymi językami: HTML, CSS i JavaScript,
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL oraz umiejętność pisania skomplikowanych zapytań,
  • znajomość standardów SEO,
  • chęć dalszego rozwoju, zdobywania wiedzy i poznawania nowych rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2).

Mile widziane będzie:
  • znajomość frameworka React.

Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet benefitów w postaci: systemu kafeteryjnego, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie,
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju,
  • praca w profesjonalnym i wymagającym środowisku pracy w spółce działającej na globalną skalę,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i programach rozwojowych,
  • udogodnienia w postaci własnej stołówki, biblioteki i strefa relaksu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w kulturze organizacji nastawionej na wspieranie rozwoju zatrudnionych osób,
  • atrakcyjną lokalizację biura.