All offersWarszawaNetFull Stack .NET Developer
Net
Goldman Recruitment

Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
B2B
Operating mode
Office

Tech stack

    AngularJS
    advanced
    JavaScript
    advanced
    HTML / CSS
    advanced
    C# / .NET
    regular
    MS SQL Server
    regular
    TypeScript
    nice to have
    Amazon Web Services
    TeamCity

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.
www.goldmanrecruitment.pl

Dla jednego z naszych Klientów, firmy działającej w obszarze edukacji, poszukujemy kandydatów na stanowiska Junior i Senior .NET Developera.

Opis stanowiska:
  • współpraca z Analitykami Systemów Biznesowych przy projektowaniu, kodowaniu i testowaniu aplikacji,
  • odpowiedzialność za pełen cykl życia produktów (rozwój i utrzymanie projektów firmy),
  • pisanie testów jednostkowych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • praca z systemem kontroli wersji,
  • udział w code review,
  • zarządzanie wdrożeniami i migracją kodu,
  • pisanie i utrzymywanie procedur baz danych SQL Server.

Wymagania:
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne,
  • znajomość języków: C#, HTML, CSS i JavaScript,
  • znajomość frameworka Angular (mile widziany TypeScript),
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami SQL,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2 – warunek konieczny).

Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie w pracy w zgodzie z metodyką Scrum,
  • znajomość narzędzi CI/CD,
  • wiedza na temat rozwiązań chmurowych AWS.

Oferta obejmuje:
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • udział we wdrożeniu nowych technologii.