All offersWrocławDataBusiness Intelligence Developer
Data
Goldman Recruitment

Wrocław
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Angielski
    advanced
    SQL
    advanced
    QlikView
    regular
    SAP
    regular
    SAP Lumira
    nice to have
    SAP Design Studio
    SAP HANA
    Teradata

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmy - aktualnie poszukujemy osób na stanowiska Business Intelligence Developer na poziomie Junior oraz Mid.

Opis stanowiska:
  • projektowanie kompleksowych rozwiązań BI,
  • tworzenie raportów i pulpitu obiektów biznesowych za pomocą aplikacji QlikView, Web Intelligence, SAP Lumira, SAP Design Studio i Crystal Reports,
  • praca z narzędziami opartymi na bazie SAP HANA i hurtowni danych Teradata,
  • wykonywanie modyfikacji programów, poprawa wydajności, rozwiązywanie problemów, debugowanie i przeprowadzanie testów jednostkowych,
  • wykonywanie analiz i projektowanie, pisanie specyfikacji technicznej, konfiguracja i programowanie w środowisku SAP / BI, w tym testowanie i wdrażanie,
  • pomoc w opracowywaniu usprawnień organizacyjnych,
  • I linia wsparcia oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów w istniejących raportach,
  • praca w projekcie o skali globalnej,
  • ścisła współpraca oraz szkolenie użytkowników i analityków w obszarach funkcjonalnych.

Wymagania:
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w opracowywaniu i projektowaniu raportów SAP,
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji QlikView,
  • zaawansowana znajomość języka SQL,
  • wiedza o narzędziach SAP BI (BI4, Lumira, Design Studio) - jeśli nie miałeś okazji używać ich w pracy, Klient oferuje doszkolenie w tym obszarze :)
  • znajomość raportów / dashboardów dokumentacji technicznej (Functional Design),
  • wielozadaniowość, zorientowanie na szczegóły, samodzielność w pracy, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • wyższe wykształcenie,
  • dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2).

Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w pracy w zespołach scrumowych,
  • wiedza biznesowa z obszaru SAP,
  • znajomość koncepcji hurtowni danych (w szczególności Teradata),
  • doświadczenie w pracy z bazami SAP HANA, narzędziem JIRA, mobilnym system Analytics i Dashboard.

Oferta obejmuje:
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • program emerytalny,
  • kartę Multisport,
  • pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w środowisku nastawionym na współpracę i rozwiązywanie problemów.