All offersWarszawaJSSenior Developer with React and Node
CPL Jobs

Undetermined
Experience
Senior
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    ReactJS
    master
    Node.js
    master
    Redux
    regular
    Ruby on Rails
    regular
    AWS
    junior
    Redis
    junior
    MySQL
    nice to have
    Elasticsearch

Job description

Online interview
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, tworzącej system operacyjny do zarządzania przepływem pracy, szukamy obecnie Senior Developer'a ze znajomością React i Node.
Klient poszukuje osób z otwartym umysłem, nie skoncentrowanych wyłącznie na sobie- "no ego" policy.

Obowiązki:
  • Praca z rozwojem produktu, nad kompleksowym projektem i implementacją funkcji - od bazy danych po interfejs użytkownika.
  • Branie pełnej odpowiedzialności za całość projektu, biorąc pod uwagę skalowanie, wydajność i UX.
  • Stos — React.JS, Redux, Node.js, Ruby on Rails, AWS, Elastic Search, Redis, MySQL.

Wymagania:
  • Dokładność w tworzeniu kompleksowych funkcji (klient i serwer).
  • Doświadczenie i pasja w budowaniu aplikacji internetowej od podstaw.
  • Współpraca z zespołem, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość w relacjach międzyludzkich.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:
  • Szkolenia i realna możliwość poszerzania wiedzy.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Bonus roczny i podwyższone koszty uzyskania przychodu.
  • Akcje pracownicze.
  • Praca w trybie hybrydowym- Warszawa
  • UoP