All offersKatowiceDevOpsProjektant Interfejsu API
Projektant Interfejsu API
DevOps
CPL Jobs

CPL Jobs
Katowice
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
B2B
Operating mode
Office

Tech stack

    Java
    advanced

Job description

Zadania:

• Definiowanie i stosowanie najlepszych praktyk w zakresie projektowania interfejsu API we wszystkich interfejsach systemowych, w tym zarówno transakcji synchronicznych, jak i asynchronicznych
• Dostosowywanie  API do funkcjonalności interfejsu użytkownika produktu
• Ścisła współpraca z architektami systemów, programistami i programistami map, definiując dla platformy i aplikacji
• Prezentacja modelu wykorzystania API dla klientów i partnerów
• Przegląd projektu za pomocą zarządzania produktem, twórców map i jakości oraz głównych programistów i architektów
• Planowanie aktualizacji interfejsu API zgodnie z wersjami produktu
• Ściśla współpracować z rozwojem i jakością, aby rozwiązywać problemy w całym cyklu życia oprogramowania
• Służyć jako ekspert ds. Produktu dla wszystkich interfejsów API (istniejących i nowych)
• Rozwiązywanie problemów związanych z interfejsami API i wypracowywanie odp.  sposobów działania
• Projektowanie, przeglądanie i współtworzenie planów testów API
• Współpraca z zespołem ds. Dokumentacji w celu przedstawienia opinie technicznej na temat wytycznych dla klientów związanych z interfejsami API