All offersWarszawaJavaJava Developer
CPL Jobs

CPL Jobs
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    SQL
    master
    Big Data
    advanced
    Java
    advanced
    Apache Hadoop
    regular
    Apache Spark
    regular
    Spring
    regular
    AWS / Cloud
    junior

Dla jednej z międzynarodowych firm poszukujemy obecnie Java Developera, który weźmie udział w projekcie przeniesienia corowego systemu firmy, przetwarzającego duże ilości danych do clouda (Amazon AWS).

Zadania:

  • tworzenie i rozwój aplikacji w języku Java 8
  • rozwój aplikacji opartej na rozwiązaniach chmurowych (AWS)
  • projektowanie i kodowanie wszystkich nowych funkcjonalności skoncentrowanych na bazie danych
  • współpraca z zespołem Business Analyst

Oczekujemy:

  • min. 3-4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • zaawansowanej znajomości SQL
  • doświadczenia w pracy z relazyjnymi bazami danych
  • znajomość środowiska Unix/ Linux
  • komunikatywnego j. angielskiego (B2/C1)
  • mile widziana znajomość technologii AWS

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni)
  • prawa autorskie do tworzonego kodu
  • elastyczne godziny pracy
  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • dofinansowanie do szkoleń
  • fundusz emerytalny
  • ubezpieczenie na życie