All offersWarszawaDevOpsDevOps Engineer
CPL Jobs

Operating mode
Hybrid

Tech stack

    DevOps
    regular
    CI/CD
    regular
    Elasticsearch
    regular
    Grafana
    regular
    Kibana
    regular
    GitLab
    regular
    Docker
    regular
    Kubernetes
    regular
    GCP
    regular
    Python
    nice to have

Job description

Online interview

Do projektu jednego z naszych klientów z branży telekomunikacyjnej poszukujemy DevOps Engineera.

Poszukujemy specjalistów gotowych na podjęcie współparcy w oparciu o kontrakt B2B. Praca hybrydowa z biura w Warszawie.

Zadania:

  • udział w projektowaniu, rozwoju i utrzymaniu systemów wirtualnych, skonteneryzowanych i usług chmurowych;\
  • współpraca z architektami, programistami i testerami w zakresie budowy i wykorzystania istniejących narzędzi do aktywnego monitoringu funkcjonujących i nowo wdrażanych procesów biznesowych;
  • przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań monitorujących wydajność oraz skuteczny alerting;
  • zarządzanie aplikacjami wspierającymi;
  • tworzenie pipeline CI/CD;
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • tworzenie narzędzi automatyzujących;
  • ścisła współpraca z developerami i komórkami bezpieczeństwa.

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia jako DevOps;
  • praktyczne doświadczenie w pracy z podejściem CI/CD;
  • doświadczenie z narzędziami takimi jak Elastic Stack / Open Search, Prometheus, Grafana/Kibana, GitLab, itp;
  • doświadczenie w pracy z technologiami Docker, Kubernetes, Google Cloud Platform;
  • znajomość systemów operacyjnych Linux na poziomie administracyjnym;
  • znajomość zagadnień bazodanowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe informatyczne;
  • doświadczenie w programowaniu w Python;
  • znajomość baz danych (np. Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB);
  • znajomość systemów kolejkowania RabbitMQ.