All offersKrakówJavaDevOps Engineer
DevOps Engineer
Java
CPL Jobs

CPL Jobs
Kraków
Type of work
Undetermined
Experience
Mid
Employment Type
Permanent
Operating mode
Office

Tech stack

    Java
    advanced

Job description

Zakres Obowiązków:

• Wdrażanie i ulepszanie systemów i infrastruktury
 • Projektowanie systemów monitorowania, pomiarów i rejestrowania
 • Poprawa czasu wykrywania i czasu na reagowanie systemów
 • Praca z zespołami wielofunkcyjnymi

Wymagania:

• Praktyczne doświadczenie w pracy z technologiami kontenerowymi i wirtualizacyjnymi (Docker, VSphere, AWS)
 • Doświadczenie w programowaniu w: (Javie/Go/Ruby/Python - nie wszystkie )
 oraz umiejętność pisania skryptów (Perl/Bash)
 • Doświadczenie w pracy z usługami takimi jak: Service Discovery, Load Balancing, Firewall, DNS, OAuth2
 • Znajomość frameworków (puppet, chef, salt, ansible, cloud-init, etc.)
 • Biegły angielski (niemiecki jako plus)

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy
 • Prywatna opieka medyczna
 • Karta Multisport
 • Dodatkowe dni wolne
 • Telefon komórkowy
 • Kursy językowe (niemiecki, angielski)
 • Możliwość wyjazdów zagranicznych
 • Bardzo ciekawe projekty, budżet szkoleniowy i realne wsparcie rozwoju osobistego