All offersWarszawaJavaSenior Java Developer
Senior Java Developer
Java
BIGRAM

BIGRAM
Type of work
Undetermined
Experience
Senior
Employment Type
B2B
Operating mode
Remote

Tech stack

    Java
    master
    SQL
    advanced
    jQuery
    advanced

Job description

Zakres zadań:

• Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów bazujących na technologii Java 8
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Analiza potrzeb Klientów
• Współpraca z analitykami i architektami nad uszczegółowieniem założeń projektowych
• Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów
• Gotowość rozwiązywania problemów, które pojawiają się podczas realizacji projektów
• Praca w SCRUM (zespół projektowy 3-4 osobowy)

Od wybranej osoby oczekujemy:

• Bardzo dobra znajomość programowania w języku Java potwierdzona wieloletnim doświadczeniem
• Dobra znajomość frameworków Spring oraz Hibernate
• Dobra znajomość technologii HTML, JavaScript, JQuery, JMS, Web Services
• Dobra znajomość XML oraz technologii z nim związanych
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
• Znajomość narzędzi do budowania oprogramowania (MAVEN, Ant, Docker, Git) i testowania (jUnit, Mockito)
• Znajomość popularnych i stosowanych frameworków programowania oraz wzorców projektowych
• Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej wykorzystującej UML
• Umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia koncepcji rozwiązań w oparciu o komponenty Java
• Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności interpersonalne i prezentacji

W zamian oferujemy:

• Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
• Możliwość podpisania umowy o pracę lub B2B (do wyboru)
• Atrakcyjny system wynagradzania
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.