• Job offers
  • Starszy/-a Specjalista/-ka platform eCommerce
    ERP

    Starszy/-a Specjalista/-ka platform eCommerce

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office
    YES Biżuteria

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 200 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji oraz stale powiększa swoją sieć.Wspólnie z nami twórz niezapomnianą atmosferę w YES.

    Company profile

    Tech stack

      Agile

      regular

      PIM

      regular

      Jira

      regular

      Confluence

      regular

      API

      regular

      Figma

      regular

      CMS

      regular

      Azure

      nice to have

      AWS

    Szukamy osoby, która codziennie będziesz pracować 💻 nad optymalizacją procesów i wdrażaniem nowych funkcji.

    Jeśli eCommerce to Twoja pasja i chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszych marek, to jest to stanowisko dla Ciebie!

    Twój zakres obowiązków

    • Rozwój platform sprzedażowych w tym monitorowanie i utrzymanie bieżących
    • Realizacja celów biznesowych we współpracy z zespołami deweloperskimi, produktowymi oraz operacyjnymi
    • Monitorowanie i analiza postępów prac w zespołach wytwórczych
    • Aktywne szukanie rozwiązań gotowych lub do adaptacji
    • Zarządzanie projektami z obszaru ecommerce

    Nasze wymagania

    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ze zbliżonym zakresem odpowiedzialności
    • Doświadczenie w pracy nad projektami prowadzonymi w infrastrukturze MACH
    • Umiejętność analizy procesów biznesowych i identyfikacji obszarów wymagających optymalizacji
    • Praca z backlogiem produktowym — definiowanie i priorytetyzowanie
    • Praca z roadmapą produktu, ale i zrozumienie podstawowych technologii do tworzenia produktów cyfrowych
    • Zarządzanie projektami z obszaru e-commerce
    • Tworzenie dokumentacji technicznej i biznesowej
    • Administracja CMS

    🚀 Warto, abyś znał/a:

    • Środowisko chmurowe (AWS, Azure)
    • Jira, Confluence, Figma
    • E-commerce (CMS, PIM, API)
    • Narzędzia i techniki stosowane w Agile 💪 (np. user stories, epiki, definition of done)
    • Platformy e-commerce Magento, Shopify, Spree
    • Narzędzia do zarządzania projektami i produktami

    To oferujemy

    • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
    • Stały dostęp do platformy szkoleniowej
    • Bezpłatne lekcje angielskiego
    • Dofinansowanie szkoleń
    • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
    • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
    • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
    • Spotkania integracyjne
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem

    Check similar offers

    SAP S/4HANA Technical Architect

    New
    Team Up
    8.76K - 10K USD
    Poznań
    Fully remote
    SAP
    BASIS
    BTP

    SAP Analytics Cloud (SAC) Developer

    New
    CODA100
    6.36K - 9.09K USD
    Poznań
    Fully remote
    SAC
    SQL
    BTP

    Początkujący Programista SAP ABAP

    New
    Haergi
    Warszawa
    JAVA SCRIPT
    ABAP