• Job offers
  • Programistka/ Programista Systemów ERP
    New
    ERP

    Programistka/ Programista Systemów ERP

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid
    YES Biżuteria

    Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 200 miastach w Polsce oraz w Czechach i na Słowacji oraz stale powiększa swoją sieć.Wspólnie z nami twórz niezapomnianą atmosferę w YES.

    Company profile

    Tech stack

      ERP

      advanced

      PL/SQL

      regular

      C#

      junior

      AI

      nice to have

    Job description

    Twój zakres obowiązków:

    • Tworzenie oraz rozwijanie istniejących funkcjonalności w systemie ERP - Unit4 - Teta, Comarch - Altum, Optima (w obszarach kadrowo-płacowych, finansowych oraz logistycznych)
    • Nadawanie kierunku rozbudowy systemu ERP - Unit4 - Teta, Comarch - Altum, Optima (analiza i projektowanie rozwiązań, programowanie w PL/SQL/C#, przygotowywanie dokumentacji technicznej, testowanie zmian)
    • Administracja i konfiguracja systemem ERP m. in. nadawanie uprawnień, aktualizacja danych, podnoszenie wersji
    • Programowanie logiki biznesowej po stronie bazy danych (PL/SQL)
    • Obsługa bieżących zleceń oraz udział w innowacyjnych projektach informatycznych (mamy ich obecnie bardzo wiele)
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z systemami ERP - Unit4 - Teta, Comarch - Altum, Optima
    • Programowanie w języku C# w skryptach
    • Współpraca z innymi działami organizacji w zakresie rozwoju i bieżącego utrzymania systemów, dostosowanych do ich potrzeb

    Nasze Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z systemami ERP (najlepiej w programowaniu pod systemy ERP)
    • Znajomość SQL (szczególnie PL/SQL) i relacyjnych baz danych
    • Podstawa programowania w C#
    • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z obszarami logistyki, sprzedaży, finansów i HR
    • Znajomość procesów biznesowych zachodzących w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań w systemach ERP
    • Komunikatywność - umiejętność swobodnego przekazywania informacji, w tym technicznych aspektów projektów, do zespołów biznesowych🙂
    • Otwartość na zmiany i kreatywność
    • Relacyjność, czyli umiejętność pracy w Zespole oraz z biznesem
    • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • Inicjatywa i odwaga w podejmowaniu decyzji oraz działaniu - dajemy Ci nasze pełne zaufanie w Twoją wiedzę i kompetencje

    Mile widziane:

    • Administrowanie dowolnym systemem ERP
    • Administracja bazą danych Oracle
    • Praca w metodologii projektowej
    • Znajomość oprogramowania Jira

    To oferujemy:

    • Onboarding szyty na miarę Twoich potrzeb
    • Stały dostęp do platformy szkoleniowej
    • Bezpłatne lekcje angielskiego
    • Dofinansowanie szkoleń
    • Pakiet medyczny i pakiet sportowy za 2 zł
    • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
    • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
    • Spotkania integracyjne
    • Zniżki na firmowe produkty i usługi
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

    Check similar offers

    SAP SD Technical Consultant

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    SAP SD
    ABAP/ABAP

    SAP Consultant Identity Management z j.niemieckim (SAP Security)

    New
    dmTECH Polska
    4.63K - 7.99K USD
    Poznań
    Fully remote
    IAM
    S/4 HANA
    SAP

    Senior IT Vendor Manager

    New
    Avenga
    5.47K - 6.31K USD
    Fully remote
    vendor management
    P2P
    Ariba

    Architekt Rozwiązań - Platforma SAP (m/k)

    New
    BUDIMEX
    Warszawa
    Architecture
    SAP

    Business Applications Specialist - SAP SD

    New
    Allegro