• All offersWarszawaSecurityPełnomocnik ds. cyberbezpieczeństwa
    Pełnomocnik ds. cyberbezpieczeństwa
    New
    Security
    Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Cybersecurity

      advanced

      Security

      advanced

      SIEM

      advanced

      Anomaly Detection

      advanced

      IDS/IPS

      advanced

      SOAR

      advanced

      DLP

      advanced

    Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, która zajmuję się produkcją i serwisem sprzętu łączności na potrzeby Sił Zbrojnych oraz pozostałych służb mundurowych.

    Spółka oferuje również sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli SZ RP. Ponadto, jako operator satelitarny, WZŁ-1 S.A. mogą świadczyć usługi zarówno dla sektora wojskowego, jak i cywilnego.

    Zakres zadań i odpowiedzialności:

    • monitorowanie, analiza, opiniowanie i projektowanie mechanizmów bezpieczeństwa dla zasobów teleinformatycznych Spółki,
    • obsługiwanie incydentów bezpieczeństwa,
    • zarządzanie podatnościami oraz wyznaczanie kierunków ich przeciwdziałania zagrożeniom,
    • prowadzenie działań threat hunting i analizowanie działań złośliwego oprogramowania,
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji systemów bezpieczeństwa, procedur i instrukcji wewnętrznych,
    • współpraca z dostawcami usług i systemów bezpieczeństwa,
    • współpraca z obszarem IT/OT, doradzanie i wspieranie na rzecz rozwoju systemów bezpieczeństwa IT/OT,
    • analizowanie i raportowanie działań z zakresu: mechanizmów bezpieczeństwa (w tym m.in. ochrony antywirusowej, backupu, sieci LAN i innych systemów).

    Kompetencje, których szukamy:

    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze informatyki lub/i cyberbezpieczeństwa,
    • doświadczenie w pracy z systemami bezpieczeństwa klasy SIEM, Anomaly Detection, IDS/IPS, SOAR, DLP, VM, PAM, antyDDos lub innymi mechanizmami bezpieczeństwa
    • Certyfikaty bezpieczeństwa (np. CCSA, CCNA, CISA, CPTE)
    • 5 lat doświadczenia w infrastrukturze IT/OT i/lub bezpieczeństwie w dużym przedsiębiorstwie i/lub środowisku skoncentrowanym na produkcji
    • Doświadczenie w różnych aspektach zarządzania bezpieczeństwem: planowanie ciągłości działania, reagowanie na incydenty związane z bezpieczeństwem, audyty bezpieczeństwa, szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, świadomość bezpieczeństwa i zarządzanie ryzykiem
    • Doświadczenie w pracy z zespołami administratorów oraz SOC
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
    • Umiejętność pracy w zespole oraz skuteczna komunikacja
    • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Znajomość aktualnych trendów i zagrożeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa
    • Umiejętność inicjowania i wdrażania działań prewencyjnych w zakresie cyberbezpieczeństwa,
    • certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności w obszarze bezpieczeństwa IT będą dodatkowym atutem,
    • gotowość do poddania się weryfikacji w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa z zakresu ochrony informacji niejawnych.
    • Angielski min. B2
    • Odpowiedzialność, komunikatywność, analityczne myślenie, radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

    W ramach współpracy oferujemy:

    • stabilne i rozwojowe miejsce pracy,
    • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,
    • umowę o pracę,
    • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą),
    • ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    All offersWarszawaSecurityPełnomocnik ds. cyberbezpieczeństwa

    Check similar offers

    Application Security | AppSec Engineer

    New
    capital.com
    Warszawa
    Security testing
    AWS
    CI/CD

    SAP Basis Consultant / Security & Compliance - platform security

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    SAP

    Cloud Security Architect

    New
    Alior Bank SA
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Microsoft Azure
    AAD
    Microsoft 365

    UAM/IAM Specialist

    New
    ArcelorMittal BCOE
    Undisclosed Salary
    Katowice
    Fully remote
    German
    English
    UAM

    IT Risk & Compliance Officer

    New
    Benefit Systems International S.A.
    Warszawa