• All offersNowy Dwór MazowieckiAdminAdministrator systemów komputerowych
    Administrator systemów komputerowych
    New
    Admin
    Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Bazy Danych

      advanced

      IT Administration

      advanced

      Problem Solving

      advanced

    Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, której 90% sprzedaży stanowi produkcja mobilnych systemów łączności naziemnej i satelitarnej. Spółka oferuje również inny sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli Sił Zbrojnych RP.

    Jesteśmy również operatorami satelitarnymi i świadczymy usługi telekomunikacyjne w oparciu o technologie satelitarne, zarówno dla sektora rządowego, jak i prywatnego.

    Zespół WZŁ 1 aktualnie liczy ponad 300 osób.

    W związku z dalszym rozwojem organizacji i realizowanymi projektami poszukujemy Administratora systemów komputerowych.

    Zadania:

    • administracja systemami informatycznymi (AD, Exchange, O365)
    • utrzymanie i mikro-rozwój dostarczanych usług informatycznych
    • zarządzanie bieżącymi zmianami w systemach IT
    • samodzielne rozwiązywanie problemów informatycznych,
    • zapewnienie ciągłości działania systemów IT
    • przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników aplikacji
    • współpraca z zewnętrznymi dostawcami
    • udział w projektach rozwojowych
    • analiza i rozwiązywanie incydentów

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe informatyczne
    • wiedza z zakresu budowy systemów informatycznych
    • dobra znajomość koncepcji związanych z systemami informatycznymi, bazami danych  oraz biznesem
    • dobra komunikacja, umiejętności interpersonalne
    • zdolność do pracy w zespole oraz samodzielna organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność zarządzania czasem, planowania, koordynacji
    • dobre zdolności komunikowania się z zespołem i klientem wewnętrznym
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i obsługę zgłoszeń serwisowych
    • zgoda na poddanie się weryfikacji celem uzyskania certyfikatów bezpieczeństwa lub  certyfikat bezpieczeństwa narodowy , NATO i UE o klauzuli tajne

    To oferujemy:

    • Stabilne miejsce pracy
    • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
    • Umowę o pracę
    • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą)
    • Ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego
    • Przyjazną atmosferę pracy

    All offersNowy Dwór MazowieckiAdminAdministrator systemów komputerowych

    Check similar offers

    Network Administrator with German

    New
    DCG
    Undisclosed Salary
    Szczecin
    Fully remote
    Cisco
    TCP/IP
    Ethernet

    Mid/Senior OpenStack Engineer

    New
    CloudFerro S.A.
    5.1K - 7.65K USD
    Fully remote
    OpenStack
    English
    Linux

    Administrator Systemów Informatycznych

    New
    Fiberhost
    Undisclosed Salary
    Bydgoszcz
    Fully remote
    Analytical Thinking