• Job offers

    Senior
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Golang

      master

      React

      master

      Docker

      master

      Kubernetes

      master

      JavaScript (ES6)

      master

      TypeScript

      master

      HTML5

      master

      CSS3

      master

    Job description

    Online interview

    Cześć!

    Wirtualna Polska Media jest partnerem pierwszego wyboru, który dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspiruje w codziennych decyzjach.

    Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie. Codziennie pomagamy naszym użytkownikom w sprawach ważnych i nietypowych.

    Dołącz do Wirtualnej Polski na stanowisku Senior Fullstack Developer 🚀

    Poszukujemy doświadczonego Fullstack Developera, który będzie wspierał rozwój naszych systemów CMS, aplikacji rekomendacyjnych oraz serwisów łączących technologie aukcji reklamowych z dostarczaniem treści redakcyjnych.

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i rozwój aplikacji obsługujących zarówno aukcje reklamowe, jak i systemy dostarczania treści redakcyjnych
    • Tworzenie rozwiązań rekomendacyjnych z elementami Machine Learning
    • Współpraca w środowisku cross-funkcjonalnym i cross-zespołowym – ścisła współpraca z zespołami backendowymi, frontendowymi, ML i DevOps
    • Utrzymanie i rozwój platformy CMS, integracja z systemami aukcyjnymi S2S (server-to-server)
    • Optymalizacja wydajności i skalowalności aplikacji w środowisku o wysokiej dostępności
    • Projektowanie i rozwój architektury systemów
    • Aktywny udział w procesach decyzyjnych dotyczących technologii i architektury
    • Samodzielne rozwijanie kompetencji i poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych

    Technologie, które wykorzystujemy:

    • Backend: Go (Golang), Docker, Kubernetes, MySQL, NoSQL
    • Frontend: React, JavaScript (ES6), TypeScript, HTML5, CSS3
    • Inne: CI/CD, GIT, Kafka, Pulsar, systemy rekomendacyjne, Machine Learning
    • Integracja z systemami aukcyjnymi i reklamowymi w architekturze S2S

    Wymagania:

    • Min. 5 lata doświadczenia na stanowisku Fullstack Developera
    • Bardzo dobra znajomość Go oraz frameworku React
    • Doświadczenie w pracy z systemami aukcji reklamowych, CMS oraz aplikacjami rekomendacyjnymi
    • Umiejętność pracy w środowisku cross-zespołowym, efektywna współpraca z różnymi zespołami i obszarami technologicznymi
    • Znajomość architektury mikroserwisowej, technologii chmurowych oraz systemów integracji S2S
    • Samodzielność i umiejętność dynamicznego rozwoju oraz eksploracji nowych technologii
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej i materiałów branżowych
    • Umiejętność pracy z narzędziami CI/CD oraz systemem kontroli wersji GIT
    • Znajomość systemów baz danych: MySQL, NoSQL
    • Umiejętność projektowania i wdrażania aplikacji o wysokiej dostępności

    Mile widziane:

    • Znajomość środowisk kontenerowych (Docker, Kubernetes)
    • Doświadczenie w pracy z Machine Learning, szczególnie w kontekście systemów rekomendacyjnych
    • Znajomość technologii strumieniowego przetwarzania danych (Kafka, Pulsar)

    Co zyskasz:

    • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie
    • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
    • Możliwość rozwoju w ramach Holdingu
    • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji

    Dołącz do nas i buduj przyszłość systemów mediowych, które integrują obszary aukcji reklamowych i treści redakcyjnych z elementami Machine Learning!

    All offersWarszawaGoSenior Fullstack Developer

    Check similar offers

    Senior Software Engineer

    New
    Remitly
    7.12K - 8.26K USD
    Krzeszowice
    Java
    Kotlin
    Go

    Backend Developer (Golang)

    New
    Carla
    6.02K - 7.11K USD
    Sztokholm
    Fully remote
    Golang
    SQL
    ReScript

    Golang Developer

    New
    DevsData LLC
    3.6K - 4.3K USD
    Fully remote
    gRPC