• Job offers

    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Polish

      master

      Symfony

      advanced

      PHP

      advanced

      English

      advanced

      React

      advanced

      SQL

      advanced

      JavaScript

      advanced

      Sylius

      nice to have

    Job description

    Online interview

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Fullstack Developer (Symfony + React), której głównym zadaniem będzie wspieranie rozwoju oraz optymalizacji istniejących rozwiązań technologicznych w firmie.

    Twoje obowiązki:

    • Współtworzenie i rozwój kultury organizacyjnej firmy;
    • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności;
    • Optymalizacja i ulepszanie już istniejących rozwiązań;
    • Diagnozowanie oraz naprawa błędów w systemach;
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej;
    • Aktywne dzielenie się wiedzą oraz wsparcie innych developerów w zespole.

    Umiejętności jakie będą Ci potrzebne na tym stanowisku:

    • bardzo dobra znajomość PHP, OOP, Symfony;
    • Bardzo dobra znajomość JavaScript + React oraz jego biblioteki jak np. Redux;
    • Znajomość HTML, CSS;
    • Znajomość ES6/ES7;
    • znajomość: SQL, baz danych MySQL / MariaDB;
    • praktyczna umiejętność zastosowania wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania;
    • znajomość GIT;
    • doświadczenie przy optymalizacji oraz skalowaniu aplikacji;
    • doświadczenia z Dockerem;
    • doświadczenia z CI/CD;
    • znajomość phpUnit, phpSpec, Behat;
    • j. angielski pozwalający na swobodną komunikację (B2+)

    Co zyskasz dołączając do nas:

    • stały rozwój - firma się ciągle rozwija, a Ty razem z nią;
    • meetingi techniczne, podczas których cały zespół Devów wymienia się wiedzą;
    • możliwość pracy zdalnej 100%;
    • jasna komunikacja: stały feedback;
    • udział w różnorodnych projektach (możesz sprawdzić się w różnych tematykach);
    • zgraną drużynę, wspólne wyjazdy integracyjne i inne imprezy.

    All offersKrakówJSFullstack Developer (Symfony + React)

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest I & B Sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów, ul. ul. Waryńskiego 14 (dalej ...more

    Check similar offers

    Middle/Senior Full-Stack developer for Security project

    New
    DevBrother
    3K - 5.5K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Node.js
    JavaScript
    React

    Fullstack Developer (React, .NET, SharePoint) - Remote Work Type

    New
    Directio
    7.63K - 8.52K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    SPFx
    SharePoint
    Azure Web

    Senior React Native Developer

    New
    Callstack
    5.34K - 8.39K USD
    Wrocław
    Fully remote
    React Native

    ServiceNow Architect

    New
    Acaisoft
    6.74K - 7.88K USD
    Fully remote
    ServiceNow
    JavaScript
    REST API

    Senior React Developer

    New