• Job offers
  • All offersSokołów PodlaskiAI/MLAdministrator sieci IT
    Administrator sieci IT
    New
    AI/ML
    WBS Sp. z o.o.

    Sokołów Podlaski
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Windows Server

      regular

      Oracle

      regular

      ERP

      regular

      LAN

    Job description

    Online interview

    WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych

    Naszym klientem jest firma produkcyjna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska pracy

    • Zarządzanie infrastrukturą IT - sieć komputerowa w środowisku MS Windows Server/ Active directory.
    • Administracja bazy opartej na ERP/ Oracle oraz MS Access, sieci LAN, WAN i WLAN.
    • Administracja stacji roboczych.
    • Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT.
    • Wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru IT.
    • Archiwizacja, zarządzanie kopiami zapasowymi.
    • Konfiguracja sprzętu - wsparcie informatyczne personelu firmy, współpraca ze wszystkimi działami.

    Wymagania

    • Minimum 2,5 roku doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku.
    • Doświadczenie w administracji sieci w środowisku MS Windows Server, MS Access, ERP (oracle), LAN, WAN, WLAN.
    • Znajomość programów ERP, MS Office.
    • Praktyczna umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych.
    • Dobra organizacja pracy własnej.
    • Preferowane wykształcenie wyższe - informatyczne (nie jest konieczne, jeżeli masz odpowiednie doświadczenie).

    Pracodawca oferuje

    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w dużej firmie produkcyjnej (kilkaset osób).
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Premię.
    All offersSokołów PodlaskiAI/MLAdministrator sieci IT

    Check similar offers

    Machine Learning Engineer (NLP/CV)

    New
    Digiteum
    5.85K - 6.36K USD
    Fully remote
    Computer Vision
    NLP
    Machine Learning

    Data Scientist in Data&AI

    New
    Accenture
    Undisclosed Salary
    Kraków
    LLM
    SQL

    Senior GenAI Engineer

    New
    BCF Software Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Opole
    GenAI

    Data & AI Architect / Consultant

    New