• Job offers
  • Administrator systemów Contact Center
    New
    Admin

    Administrator systemów Contact Center

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Grafana

      regular

      Zabbix

      regular

      PostgreSQL

      nice to have

      MongoDB

    Job description

    Online interview

    Twój zakres obowiązków:

    • utrzymanie systemów multikanałowego Contact Center/telefonii IP/ systemów VoiceBot i ChatBot,
    • monitorowanie działania systemów i aplikacji z wykorzystaniem narzędzi takich jak Grafana, Zabbix.
    • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji i systemów,
    • współpraca z Administratorami i Deweloperami w obszarze systemów Contact Center,
    • współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz operatorami sieci PSTN w zakresie utrzymania aplikacji i infrastruktury,
    • udział w projektach związanych w wdrażaniem i rozwojem aplikacji.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka,
    • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z administrowaniem systemami Contact Center. Doswiadczenie w administrowaniu zaawansowanymi systemami CC (np.:Genesys, Avaya, etc.).
    • doświadczenie w administrowania sytemami Voicebot/Chatbot oraz nagrywania(Nice, Verint etc.)
    • podstawowa wiedza na temat administrowania systemami telefoni stacjonarnej oraz konfiguracji serwerów SBC (Audiocodes, Avaya)
    • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność;
    • umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne,
    • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej).

    Mile widziane:

    • znajomość co najmniej jednej chmury publicznej (w zakresie utrzymania i podstawowej konfiguracji usług),
    • podstawowa wiedza na temat baz danych Postgress, MongoDB.

    To oferujemy:

    • praca w stabilnej organizacji będącej częścią jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • praca w modelu hybrydowym (1 dzień z biura),
    • prócz wynagrodzenia podstawowego – system premiowy,
    • dostęp do platformy benefitowej (m.in. karnet sportowy, opieka medyczna, dofinansowania do wypoczynku, rabaty i wiele innych),
    • platforma wellbeingowa (webinary, podcasty, czat ze specjalistami itp.)
    • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
    • zniżki na produkty ubezpieczeniowe Warty,
    • różnorodne szkolenia wewnętrzne (online).

    Check similar offers

    Administrator TETA HR/ME

    New
    Bank Millennium
    Undisclosed Salary
    Lublin
    Fully remote
    Oracle
    Relacyjne Bazy Danych
    SQL

    Administrator Infrastruktury i Systemów IT

    New
    ARP Informatyka Sp. z o.o.
    Warszawa
    Linux
    Apache
    Virtualization

    Oracle HCM Cloud Lead

    New
    Link Group
    4.19K - 5.03K USD
    Fully remote
    Oracle HCM
    Analytical Thinking
    ORC