• Job offers
  • All offersKrakówOtherHardware Team Leader
    Hardware Team Leader
    Other
    Vasco Electronics

    Kraków
    4 067 - 5 084 USDNet/month - B2B
    3 559 - 4 321 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent, B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Jesteśmy firmą z Polski, w której tworzymy tłumacze elektroniczne dla indywidualnych użytkowników z całego świata. Nasz zespół to ludzie z pasją i doświadczeniem w kreowaniu rozwiązań ułatwiających komunikację w wielu językach.

    Company profile

    Tech stack

      Team Leadership

      master

      Analityczne Myślenie

      advanced

      Hardware

      advanced

      IoT

      advanced

    Jesteśmy polską firmą technologiczną, która zmienia sposób w jaki ludzie komunikują się na całym świecie. Nasz zespół projektuje innowacyjne urządzenia tłumaczące typu wearable, które mają na celu przełamywanie barier językowych w czasie rzeczywistym. Jeśli pasjonujesz się nowymi technologiami, inżynierią sprzętową i chcesz tworzyć produkty, które wpływają na życie milionów ludzi, dołącz do nas!

    Do naszego działu rozwoju produktu poszukujemy Lidera Zespołu Hardware & Connectivity

    Miejsce pracy: Kraków

    Tryb pracy: Hybrydowy, model 3 dni w tygodniu pracy w biurze

    Etat: Full time

    Rodzaj umowy: Umowa o Pracę, B2B

    Wynagrodzenie

    B2B: 16 000 - 20 000 PLN netto miesięcznie

    Umowa o Pracę: 14 000 - 17 000 PLN brutto miesięcznie

    Zakres obowiązków

    • Zarządzanie i koordynowanie prac zespołu odpowiedzialnego za projektowanie, prototypowanie i wdrażanie urządzeń do tłumaczenia na rynek
    • Praca nad projektami od początkowych stadiów przez R&D aż po wdrożenie i długoterminowe wsparcie.
    • Udział w kształtowaniu długoterminowej strategii rozwoju produktu w zakresie hardware, uwzględniając trendy rynkowe, potrzeby użytkowników oraz rozwój technologii komunikacyjnych i IoT.
    • Współtworzenie strategii współpracy z kluczowymi dostawcami komponentów oraz budowanie relacji z partnerami technologicznymi, aby zapewnić ciągłość łańcucha dostaw i optymalizację kosztów.
    • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu planów rozwoju firmy poprzez identyfikację możliwości rozszerzenia portfolio produktów oraz wejścia na nowe rynki i segmenty.
    • Opracowywanie wraz z zespołem architektury sprzętowej, wybór komponentów i optymalizacja kosztów produkcji.
    • Nadzór nad procesami testowania,walidacji i certyfikacji sprzętu, zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności urządzeń.
    • Odbieranie i weryfikacja wraz z zespołem rozwiązań dostarczanych przez firmy zewnętrzne.
    • Ścisła współpraca z pionem rozwoju oprogramowania w celu integracji systemów hardwarowych z oprogramowaniem.
    • Zarządzanie harmonogramami projektów i dbałość o realizację celów w terminie.
    • Monitorowanie nowych trendów i technologii w dziedzinie urządzeń wearable, wdrażanie innowacji do projektów.
    • Wspieranie rozwoju zespołu pod kątem technicznym i kompetencyjnym
    • Kreowanie kultury innowacyjności i ciągłego doskonalenia w zespole, promowanie otwartego myślenia, wspieranie testowania nowych rozwiązań oraz optymalizacji procesów.

    Nasze oczekiwania

    • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziedzinie inżynierii sprzętowej, najlepiej w sektorze urządzeń, mobilnych, wearable lub IoT
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – umiejętność delegowania zadań, motywowania zespołu i rozwiązywania problemów
    • Wiedza z zakresu projektowania PCB, mikrokontrolerów, systemów wbudowanych oraz komponentów elektronicznych
    • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych oraz EMC, a także znajomość narzędzi CAD do projektowania urządzeń elektronicznych
    • Znajomość procesów produkcji małych urządzeń elektronicznych – od prototypowania do wdrożenia produkcji na większą skalę
    • Znajomość procesów certyfikacji urządzeń wearable
    • Umiejętność definiowania i realizacji strategicznych celów produktowych, łącząc wizję technologiczną z perspektywą biznesową, aby zbudować przewagę konkurencyjną firmy.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą oraz wprowadzaniu nowych procesów operacyjnych
    • Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność dostosowania komunikatu do odbiorcy, zdolność do przedstawiania złożonych problemów w przystępny sposób,
    • Asertywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem
    • Leadership i mentoring – umiejętność rozwijania talentów wewnątrz zespołu
    • Kreatywność, zdolność do myślenia strategicznego i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w międzynarodowym środowisku

    Oferujemy

    • Duży wpływ na kształt pracy zespołu, możliwość realizacji swoich pomysłów i wizji
    • Opartą na wartościach kulturę organizacyjną i nieformalną atmosferę
    • Budżet do wykorzystania na platformie Worksmile, która oferuje dostęp do takich benefitów jak m.in. Multisport, Allianz, Luxmed, PZU oraz wiele innych
    • Elastyczny czas pracy
    • Budżet szkoleniowy
    • Dodatkowe dni wolne
    • Dofinansowanie okularów korekcyjnych 800 zł
    • Pełny, wysokiej jakości sprzęt do pracy
    • Częste integracje
    • Atrakcje w biurze tj. PS5 + VR2, biuro przyjazne zwierzętom, przekąski i owoce w biurze
    • Parking przy biurze
    All offersKrakówOtherHardware Team Leader

    Check similar offers

    Technical Engineer with Sinequa

    New
    Craftware
    6.83K - 8.97K USD
    Kraków
    Fully remote
    LLM
    HTML
    Sinequa

    Automation Engineer

    New
    Pragmile
    4.7K - 5.98K USD
    Fully remote
    Blue Prism
    UiPath
    Selenium

    Fullstack Developer

    New
    Avenga
    4.2K - 5.34K USD
    Kraków
    Fully remote
    TypeScript
    SCSS/CSS
    Angular 17

    Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations Functional Consultant

    New
    DCV Technologies
    6.56K - 8.75K USD
    Fully remote
    Dynamics

    ServiceNow Senior Developer (IRM, GRC)

    New
    KPMG
    Undisclosed Salary
    Kraków
    Fully remote
    English
    ServiceNow
    IRM