• All offersPoznańAdminProgramista-Koordynator Zespołu ds. Utrzymania i Rozwoju Oprogramowa
    Programista-Koordynator Zespołu ds. Utrzymania i Rozwoju Oprogramowa
    New
    Admin
    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office

    Tech stack

      Visual Studio

      regular

      NHibernate

      regular

      HTML

      regular

      CSS

      regular

      JavaScript

      regular

      jQuery

      regular

      SQL

      regular

      PL/SQL

    UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU zatrudni do Działu Technologii Informacyjnych Programistę – koordynatora Zespołu ds. Utrzymania i Rozwoju Oprogramowania

    Twój zakres obowiązków

    • koordynowanie prac Zespołu ds. Utrzymania i Rozwoju Oprogramowania (wyznaczanie i kontrolowanie zadań, ustalanie harmonogramów, raportowanie),
    • tworzenie i rozwój oprogramowania na potrzeby Uczelni, w tym opracowywanie obiegów procesów (ustalanie wymagań biznesowych, koncepcji działania, testowanie, rozwiązywanie problemów),
    • współpraca z jednostkami Uczelni oraz partnerami/dostawcami zewnętrznymi w zakresie wykorzystywania, rozwijania i utrzymania posiadanego oprogramowania,
    • rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników w ramach systemu wsparcia jako tzw. druga linia wsparcia,
    • uczestniczenie w planowaniu rozwoju informatyzacji Uczelni oraz wdrażaniu nowych systemów informatycznych.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
    • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem,
    • otwartość na wyszukiwanie i proponowanie rozwiązań, chęć pracy w zespole,
    • praktyczna umiejętność projektowania aplikacji Web,
    • praktyczna znajomość Visual Studio, NHibernate, HTML, CSS, JavaScript, jQuery,
    • pożądana bardzo dobra znajomość SQL i PL/pgSQL,
    • pożądana umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i pozwalającym na korzystanie z dokumentacji,
    • umiejętności:
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji i praca pod presją czasu,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • operatywność i zaangażowanie w działaniu,
    • analityczne myślenie,
    • umiejętności miękkie oraz interpersonalne pozwalające na skuteczne zarządzanie zespołem inżynierów.

    To oferujemy

    • szkolenia,
    • świadczenia dla dzieci,
    • dodatkowe dni wolne,
    • karnet sportowy,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • pomoc dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej,
    • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych,
    • nagrody jubileuszowe,
    • 13 pensja,
    • pożyczki,
    • dofinansowanie do posiłków,
    • parking,
    • opieka medyczna.

    👉 PRZEŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ!

    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami.

    All offersPoznańAdminProgramista-Koordynator Zespołu ds. Utrzymania i Rozwoju Oprogramowa

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Informujemy, że administratorem danych jest Uniwersytet Ekonomiczny w Warszawie z siedzibą w Warszawie Al. Niepodległośc...more

    Check similar offers

    Systems Engineer - Enterprise Systems Infrastructure

    New
    Allegro
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Windows Server
    Active Directory
    English

    Inżynier SysOps / Administrator Baz Danych (DBA)

    New
    PSE Innowacje sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    SQL
    Oracle
    Linux

    Network Administrator with German

    New
    DCG
    Undisclosed Salary
    Poznań
    Fully remote
    MS Office