• All offersWarszawaSupportSpecjalista/-ka IT ds. wsparcia użytkowników
    Specjalista/-ka IT ds. wsparcia użytkowników
    New
    Support
    UNIQA

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Office
    UNIQA

    UNIQA

    Dołącz do UNIQA, którą magazyn "Forbes" uznał za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce 2023. Dołącz do 200 osobowego zespołu specjalistów z branży IT, który dba o nasz cyfrowy rozwój oraz zapewnia technologiczne wsparcie strategii biznesowej.

    Company profile

    Tech stack

      Active Directory

      advanced

      Jira

      regular

      Android

      regular

      iOS

    Job description

    Online interview

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie techniczne (telefoniczne, zdalne, w siedzibie firmy) Klienta wewnętrznego i Partnerów zewnętrznych w ramach I linii wsparcia;
    • Weryfikacja i rozwiązywanie incydentów oraz zleceń zgłoszonych przez Klienta wewnętrznego;
    • Zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemach informatycznych i w zasobach sieciowych;
    • Zarządzanie środkami trwałymi IT;
    • Współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych zgłoszeń;
    • Wsparcie użytkowników w centrali oraz oddziałach;
    • Wsparcie procesu zarządzania sprzętem IT;
    • Przygotowywanie raportów technicznych;
    • Monitorowanie systemów IT.

    Wymagania:

    • Znajomość obsługi systemów zarządzania incydentami/zleceniami;
    • Umiejętność rozwiązywania problemów z systemem Win10 i 11 oraz O365;
    • Dobra znajomość Active Directory, SCCM, PDQ, PowerShell;
    • Znajomość JIRA / ServiceNow lub podobnego narzędzia;
    • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi;
    • Znajomość procesu nadawania i weryfikacji uprawnień;
    • Bardzo dobra znajomość budowy i rozwiązania problemów ze sprzętem (laptopy, komputery, drukarki, telefony komórkowe);
    • Doświadczenie w zarządzaniu środkami trwałymi;
    • Znajomość systemów GSM: Android, iOS;
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i ulepszeń;
    • Umiejętność analitycznego myślenia;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • praca w nowoczesnym biurze centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego - stacjonarna z późniejszą możliwością 1 dnia pracy zdalnej w tygodniu;
    • pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi;
    • współpraca z doświadczonymi specjalistami z zespołu technologicznego wsparcia biznesu i nie tylko,​​
    • możliwości rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy​;
    • wyjścia integracyjne :)
    • szkolenia zawodowe;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
    • pracowniczy Program Inwestycyjny;
    • program poleceń pracowniczych;
    • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
    • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów (m.in. bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże/strzelectwo).

    All offersWarszawaSupportSpecjalista/-ka IT ds. wsparcia użytkowników

    Check similar offers

    Customer Support

    New
    AVSystem
    3.81K - 4.58K USD
    Kraków
    Polish
    English
    Linux

    Technical Support Engineer

    New
    GR8 Tech
    Fully remote
    English
    Jira
    Grafana

    UAM/IAM Specialist

    New
    ArcelorMittal BCOE
    Undisclosed Salary
    Katowice
    Fully remote
    IAM
    German
    English

    IT Support Specialist (on-site)

    New
    ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ
    Undisclosed Salary
    Kraków
    VPN
    Networking
    Windows

    Stażystka/Stażysta w Biurze Maklerskim (Zespół Rozwoju Aplikacji i Projektów)

    New
    Alior Bank SA
    Undisclosed Salary
    Kraków
    IT