• Job offers
  • All offersWarszawaJavaFull-Stack Developer Java
    Full-Stack Developer Java
    New
    Java
    UNIQA

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid
    UNIQA

    UNIQA

    Dołącz do UNIQA, którą magazyn "Forbes" uznał za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce 2023. Dołącz do 200 osobowego zespołu specjalistów z branży IT, który dba o nasz cyfrowy rozwój oraz zapewnia technologiczne wsparcie strategii biznesowej.

    Company profile

    Tech stack

      Java

      advanced

      JSF

      regular

      Angular

      regular

      IBM

      regular

      TypeScript

      regular

      Spring

      regular

      Git

      regular

      Oracle

      regular

      PostgreSQL

      regular

      JMS

    Job description

    Opis stanowiska:

    • tworzenie oraz rozwijanie aplikacji zgodnie z przyjętymi w firmie standardami,
    • pisanie testów jednostkowych do tworzonych rozwiązań,
    • współpraca z innymi programistami oraz biznesem w metodyce Agile,
    • odpowiedzialność za jakość aplikacji,
    • tworzenie dokumentacji.

    Wymagania:

    • 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java (8/11/21),
    • znajomość frameworków JSF/PrimeFaces (warunek konieczny),
    • znajomość serwerów aplikacji IBM WebSphere/Wildfly,
    • znajomość frameworku Angular 2+ oraz TypeScript,
    • znajomość frameworku Spring/Spring Boot,
    • doświadczenie w pracy z Microserwisami oraz K8s w stopniu podstawowym,
    • znajomość repozytoriów kodu GIT,
    • znajomość baz danych Oracle/PostgreSQL,
    • znajomość kolejek JMS/RabbitMQ,
    • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i stosowaniu dobrych praktyk programistycznych,
    • doświadczenie w pracy metodyką Agile (Scrum),
    • umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość Keycloaka na poziomie podstawowym.

    Oferujemy:

    • pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi;
    • współpraca z doświadczonymi specjalistami branży IT;
    • możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwiązania informatyczne stosowane firmie w branży ubezpieczeniowej;
    • wyjścia integracyjne :)
    • szkolenia zawodowe;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
    • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej.

    All offersWarszawaJavaFull-Stack Developer Java

    Check similar offers

    Java Developer – Learn and Grow into Big Data

    New
    Datumo
    2.8K - 4.07K USD
    Fully remote
    SQL
    Java
    JVM

    Java Software Engineer

    New
    BEST S.A.
    Fully remote
    Git
    Spring Boot
    Java

    Programista Fullstack

    New
    Netia S.A.
    Fully remote
    SVN
    PL/SQL
    React

    Java Developer