• All offersWarszawaCStarszy Programista C / Linux (systemy wbudowane)
    Starszy Programista C / Linux (systemy wbudowane)
    New
    C
    Transbit

    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      C

      advanced

      Linux

      regular

      C++

      regular

      Python

      regular

      Bash

    Job description

    Online interview

    Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu specjalistycznych urządzeń łączności. Wszystkie nasze urządzenia, począwszy od koncepcji po ich produkcję, to nasze autorskie opracowania.

    Tworzymy dwa nowe stanowiska w zespołach zajmujących się projektowaniem, testowaniem i wytwarzaniem oprogramowania do urządzeń telekomunikacyjnych.

    Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów.

    Twój zakres obowiązków

    • Tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux
    • Projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń wbudowanych
    • Opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji
    • Opracowanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych
    • Udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych
    • Tworzenie dokumentacji technicznej

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
    • Ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem oprogramowania komercyjnego w języku C
    • Wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na systemie Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów (POSIX)
    • Podstawowa wiedza na temat architektury ARM (Linux, device tree)
    • Znajomość budowy kernela Linux
    • Analityczne myślenie oraz chęć dalszego rozwoju
    • Doświadczenie w programowaniu w języku Python i C++ , poziom średniozaawansowany
    • Średniozaawansowana znajomość narzędzi GNU Toolchain (gcc, make, gdb)
    • Znajomość systemów kontroli wersji (git), poziom średniozaawansowany
    • Orientacja w technologii sieciowych TCP/IP, poziom średniozaawansowany
    • Umiejętność tworzenia skryptów powłoki systemu Linux (Bash/Zsh), poziom średniozaawansowany
    • Obywatelstwo polskie

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w przemyśle zbrojeniowym, wysokich technologii
    • Realny wpływ na rozwój firmy i produktów
    • Wynagrodzenie z uwzględnieniem kosztów autorskich
    • Możliwość pracy zdalnej (20% ogólnego czasu pracy)
    • Możliwość doskonalenia kariery zawodowej
    • Szeroki wybór benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do: urlopu i działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport oraz nauki języka angielskiego)
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • elastyczny czas pracy
    • spotkania integracyjne
    • brak dress code’u
    • dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • dofinansowanie wypoczynku
    All offersWarszawaCStarszy Programista C / Linux (systemy wbudowane)

    File upload
    Add document

    Format: PDF, DOCX, JPEG, PNG. Max size 5 MB

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, z dopiskiem stanowiska w temacie, na poniższy ma...more

    Check similar offers

    C++ Senior Software Engineer (Radio Frequency)

    New
    Nokia
    Fully remote
    Git
    CMake
    Gerrit

    Junior Robotic Process Automation (RPA) Developer

    New
    KPMG
    Warszawa
    English
    NoSQL
    HTTP

    Senior Backend Software Engineer (Rust)

    New
    Golem Factory GmbH
    7.63K - 12.7K USD
    Fully remote
    Async Programming
    REST
    Rust

    Developer C++ Embedded (m/k)

    New