• Job offers
  • Specjalista IT ds. wsparcia informatycznego
    New
    Admin

    Specjalista IT ds. wsparcia informatycznego

    Poznań
    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Active Directory

      junior

      Windows

      junior

    Job description

    Online interview
    offer-banner

    Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 68 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

    Twój zakres obowiązków:

    • zarządzanie uprawnieniami użytkowników w kilkudziesięciu systemach stosowanych w firmie, w tym zarządzanie tożsamością w AD oraz Entra ID (Azure AD),
    • zarządzanie użytkownikami w usługach Active Directory, Exchange, Microsoft 365, Entra ID (Azure),
    • udział w regularnym przeglądzie uprawnień użytkowników w systemach IT,
    • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi komputerów, urządzeń i systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie, w tym: identyfikację i rozwiązywanie problemów, instalowanie oprogramowania, konfigurację komputerów i urządzeń peryferyjnych,
    • reinstalację systemów i oprogramowania na stacjach roboczych użytkowników.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne – preferowane wyższe,
    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość usług katalogowych Active Directory,
    • orientacja w zarządzaniu tożsamością i dostępem w MS Entra ID (Azure),
    • znajomość produktów z rodziny Microsoft Windows 10/11, Office 2019, Microsoft 365,
    • umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i podstawowych aplikacji,
    • znajomość język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej,
    • umiejętność organizacji pracy własnej i w pełni samodzielnego realizowania uzgodnionych zadań i celów,
    • gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy,
    • umiejętność ustalania priorytetów, systematyczność i rzetelność,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,umiejętność pracy pod presją czasu.

    To oferujemy:

    • współpracę opartą na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w systemie hybrydowym,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • platforma kafeteryjna,
    • najnowsze narzędzia i technologie, wiedz że ciągle się rozwijamy,
    • dofinansowanie studiów, certyfikacji, dodatkowych uprawnień,
    • udział w szkoleniach i konferencjach – także zagranicznych,
    • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
    • pożyczki mieszkaniowe i remontowe,
    • bilety i wejściówki na wydarzenia sportowe,
    • wolontariat pracowniczy wliczony w czas pracy,
    • spotkania integracyjne.

    Check similar offers

    Cassandra Admin/DBA with Cassandra

    New
    DCV Technologies
    5.53K - 6.29K USD
    Warszawa
    Cassandra
    MongoDB

    Administrator IT

    New
    CCL Specialty Cartons Sp. z o.o.
    Undisclosed Salary
    Gdynia
    Apache
    Amazon AWS
    API

    Internal Trainer

    New
    DPDgroup IT Solutions
    2.01K - 3.02K USD
    Warszawa
    Communication Skills
    English
    Training methods

    Inżynier Systemów IT / Administrator