• All offersWarszawaSupportTechnical Support L1/L2 - OnePortal
    Technical Support L1/L2 - OnePortal
    New
    Support
    T-Mobile Polska S.A.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Hybrid

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Company profile

    Tech stack

      English

      advanced

      Jira

      regular

      SQL

      regular

      Dynatrance

      regular

      Agile

    Job description

    offer-banner

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Monitorowanie i analiza błędów pojawiających się w portalu działającym na środowisku produkcyjnym oraz testowym
    • Diagnozowanie problemów technicznych, identyfikacja ich przyczyn oraz proponowanie rozwiązań.
    • Współpraca z zespołami deweloperskimi i testerskimi oraz użytkownikami portalu w 8 krajach w Europie - w celu eliminacji błędów oraz optymalizacji procesów.
    • Tworzenie raportów oraz dokumentacji technicznej dotyczącej napotkanych problemów i proponowanych działań naprawczych.
    • Testowanie naprawionych funkcji w celu weryfikacji poprawności działania.
    • Utrzymanie komunikacji z klientami wewnętrznymi w celu zgłaszania statusu problemów i rozwiązań.

    W realizacji zadań pomoże Ci:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, inżynieria oprogramowania, telekomunikacja lub pokrewne).
    • Doświadczenie w analizie błędów i procesach naprawczych w systemach typu eCommerce lub Selfcare.
    • Znajomość narzędzi do monitorowania błędów, takich jak JIRA, Dynatrace, czy inne systemy zarządzania błędami.
    • Umiejętność czytania logów systemowych i pracy z bazami danych (np. SQL).
    • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile będzie dodatkowym atutem.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Nasza oferta dla Ciebie:

    Poszukujemy Specjalisty ds. analizy technicznej, który dołączy do naszego zespołu odpowiedzialnego za identyfikację, analizę i rozwiązywanie błędów wynikających z procesów produkcyjnych oraz testów naszego portalu samoobsługowo-sprzedażowego dla klientów biznesowych T-Mobile w Europie. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym ogniwem między zespołem technicznym a operacyjnym, zapewniając sprawne działanie portalu i najwyższą jakość doświadczeń użytkowników.

    Benefity

    Pakiety sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie – na preferencyjnych warunkach

    Możliwość udziału w rozwojowych webinarach, Festiwalu Rozwoju, dostęp do platform szkoleniowych

    Bezpłatne miejsce parkingowe i siłownia przy biurze na Marynarskiej, sprzęt służbowy i telefon z ofertą bez limitu (także do użytku prywatnego), specjalna oferta na produkty T-Mobile, a także zniżki od naszych partnerów

    Magentowa współpraca to także: imprezy firmowe, konkursy wewnętrzne, programy wellbeingowe i wolontaryjne, program poleceń pracowniczych Znam Talent, inicjatywy sportowe, grupy pracownicze DE&I

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    Biorąc udział w naszych rekrutacjach możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozważamy każdą kandydaturę, bez wyjątku. Dla nas nie ma znaczenia Twoja rasa, kolor skóry, Twoja orientacja seksualna, tożsamość płciowa, pochodzenie, niepełnosprawność, poglądy, wygląd, czy religia, która wyznajesz.

    Liczą się tylko Twoje kompetencje.

    Gwarantujemy Ci także, że uczestnicząc w rekrutacjach do #MagentaTeam zawsze otrzymasz informacje zwrotną!

    Wyślij swoje CV – pamiętaj, aby zawrzeć w nim informacje na temat kompetencji, których poszukujemy (znajdziesz je w sekcji W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI).

    Zadzwonimy do Ciebie, żeby opowiedzieć Ci więcej o zakresie zadań w tej roli oraz sprawdzić najważniejsze dla nas kryteria.

    Zaprosimy Cię na spotkanie - to idealny moment aby zweryfikować wzajemne oczekiwania i poznać się. Chętnie dowiemy się co Cię motywuje, posłuchamy o Twoich sukcesach i oczekiwaniach względem nowych wyzwań. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, zespole oraz zadaniach, które dla Ciebie przygotowaliśmy rozmawiając z liderem/-ką lub kolegami/-żankami z zespołu.

    Udało się ? Witaj w T-Mobile! Otrzymasz od nas dostęp do platformy onboardingowej gdzie podasz swoje dane do umowy i dowiesz się więcej o firmie. Otrzymasz także wszelkie niezbędne informacje dot. pierwszego dnia i bezpośredni kontakt do swojego przełożonego/-j lub opiekuna/-ki.

    Witaj w #MagentaTeam

    All offersWarszawaSupportTechnical Support L1/L2 - OnePortal

    Check similar offers

    Implementation Engineer

    New
    Talkie
    1.53K - 2.29K USD
    Fully remote
    Polish
    Contact with a client
    English

    Technik / Techniczka serwisu mobilnego

    New
    Axians IT Poland
    Undisclosed Salary
    Wrocław
    Microsoft Office
    Active Directory
    Cisco

    Customer Support

    New
    AVSystem
    3.81K - 4.58K USD
    Kraków
    Polish
    English
    Linux