• All offersWarszawaSecurityMł. Specjalista/-ka ds. Bezpieczeństwa SOC
    Mł. Specjalista/-ka ds. Bezpieczeństwa SOC
    New
    Security
    T-Mobile Polska S.A.

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Hybrid

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Company profile

    Tech stack

      English

      advanced

      TCP/IP

      regular

      HTTP

      regular

      SSH

      regular

      SMTP

      regular

      DNS

      regular

      Windows

      regular

      Linux

    Job description

    offer-banner

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • Udział w pracach zespołu SOC
    • Monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń
    • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń zdarzeń oraz incydentów
    • Podstawowa analiza przyczyn oraz wyjaśnienie incydentów
    • Obsługa systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa IT
    • Monitorowanie dostępnych źródeł informacji w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń
    • Prowadzenie monitoringu online aplikacji i infrastruktury IT na bazie dedykowanych aplikacji
    • Współpraca z jednostkami CERT w Polsce i na świecie
    • Przygotowywanie raportów dotyczących incydentów IT
    • Współpraca z 2. linią w celu wyodrębniania incydentów ze zdarzeń

    W realizacji zadań pomoże Ci:

    • Znajomość modeli TCP/IP oraz protokoły: HTTP, SSH, SMTP, DNS
    • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji rodziną systemów operacyjnych Windows, Linux, Unix
    • Znajomość zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa
    • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT w jednej z dziedzin: systemy operacyjne Windows / Unix, sieci, bazy danych, www
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

    Wymagany jeden z poniższych certyfikatów:

    • C)IHE: Certified Incident Handling Engineer
    • Comptia Security +
    • Comptia CySa

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe w bezpieczeństwie IT lub HelpDesk
    • Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa IT
    • Szkolenia/ kursy w obszarze IT Security
    • Wykształcenie wyższe techniczne

    Nasza oferta dla Ciebie:

    Poszukujemy pasjonatów cyberbezpieczeństwa którzy pomogą nam rozwijać i udoskonalać nasz SOC w T-Mobile Polska.

    Dlaczego właśnie do nas powinieneś dołączyć? Wyróżnia nas to, że oferujemy usługę SOC nie tylko dla klienta wewnętrznego T-Mobile, ale również dla wielu Klientów zewnętrznych. Oprócz usługi SOC, wspieramy wdrożenia i utrzymanie innych produktów bezpieczeństwa jak np. Zarządzany Firewall, AntyDDoS.

    Praca u nas da Ci możliwość poznania wielu technologii, będą na Ciebie czekały zróżnicowane zadania. Nasz zwinny zespół analityków i inżynierów SecDevOps pomoże Ci się wdrożyć w rozwiązania, które utrzymujemy.

    Stale rozwijamy portofolio naszych produktów, przybywa nam Klientów zatem chcemy wzmocnić nasz zespół. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, masz głowę pełną pomysłów i lubisz pracę w zespole, dołącz do nas!

    Benefity

    • Korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich: pakiety sportowe, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
    • Rozwijaj się bez końca: WeGrow, czyli indywidualne plany rozwoju, webinary i szkolenia zewnętrzne, Festiwal Rozwoju, dostęp do platform szkoleniowych
    • Świętuj w magentowym stylu: dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin/imienin, urlop jubileuszowy, imprezy integracyjne, konkursy wewnętrzne
    • Benefity dopasowane do Ciebie: dostęp do platformy benefitowej, świadczenia ZFŚŚ, telefon z ofertą bez limitu (także do użytku prywatnego), specjalna oferta na produkty T-Mobile, a także zniżki od naszych partnerów
    • Wsparcie, wygoda, poczucie bezpieczeństwa: bezpłatne miejsce parkingowe i siłownia przy biurze na Marynarskiej, modem z Internetem do pracy z domu, programy wellbeingowe i wolontaryjne, program poleceń pracowniczych Znam Talent, inicjatywy sportowe, grupy pracownicze DE&I

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    Biorąc udział w naszych rekrutacjach możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozważamy każdą kandydaturę, bez wyjątku. Dla nas nie ma znaczenia Twoja rasa, kolor skóry, Twoja orientacja seksualna, tożsamość płciowa, pochodzenie, niepełnosprawność, poglądy, wygląd, czy religia, która wyznajesz.

    Liczą się tylko Twoje kompetencje.

    Gwarantujemy Ci także, że uczestnicząc w rekrutacjach do #MagentaTeam zawsze otrzymasz informacje zwrotną!

    Wyślij swoje CV – pamiętaj, aby zawrzeć w nim informacje na temat kompetencji, których poszukujemy (znajdziesz je w sekcji W REALIZACJI ZADAŃ POMOŻE CI).

    Zadzwonimy do Ciebie, żeby opowiedzieć Ci więcej o zakresie zadań w tej roli oraz sprawdzić najważniejsze dla nas kryteria.

    Zaprosimy Cię na spotkanie - to idealny moment aby zweryfikować wzajemne oczekiwania i poznać się. Chętnie dowiemy się co Cię motywuje, posłuchamy o Twoich sukcesach i oczekiwaniach względem nowych wyzwań. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, zespole oraz zadaniach, które dla Ciebie przygotowaliśmy rozmawiając z liderem/-ką lub kolegami/-żankami z zespołu.

    Udało się ? Witaj w T-Mobile! Otrzymasz od nas dostęp do platformy onboardingowej gdzie podasz swoje dane do umowy i dowiesz się więcej o firmie. Otrzymasz także wszelkie niezbędne informacje dot. pierwszego dnia i bezpośredni kontakt do swojego przełożonego/-j lub opiekuna/-ki.

    Witaj w #MagentaTeam

    All offersWarszawaSecurityMł. Specjalista/-ka ds. Bezpieczeństwa SOC

    Check similar offers

    Security Architect (Night Shifts)

    New
    Akamai Technologies
    3.31K - 5.59K USD
    Fully remote
    DNS
    English
    TCP

    IT Specialist

    New
    Baselinker
    Warszawa
    Linux
    Windows
    Helpdesk

    Senior Firewall Engineer with Python

    New
    CodiLime
    4.58K - 7.37K USD
    Fully remote
    English
    network platforms
    Network Security

    Secure Development Engineer