• Job offers
    Analytics
    Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

    Warszawa
    3 305 - 4 067 USDGross/month - Permanent
    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Permanent
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      SQL

      advanced

      testy

      regular

      analiza systemowa

      regular

      j. angielski

      regular

      XML

      nice to have

      JSON

      Confluence

      Jira

    Poszukujemy osoby z doświadczeniem w analizie biznesowo - systemowej do wsparcia Stowarzyszenia w rozwijaniu wewnętrznych systemów informatycznych, które usprawniają codzienne działania biznesowe. Jako analityk biznesowo-systemowy, będziesz kluczową osobą odpowiedzialną za zbieranie i analizę wymagań, a także projektowanie rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie organizacji. Twoje zadania obejmą tworzenie dokumentacji technicznej, modelowanie systemów przy użyciu diagramów, wsparcie testów a także aktywny udział we wdrażaniu nowych systemów i dbanie o ich utrzymanie oraz dalszy rozwój. Będziesz miał również możliwość współpracy przy optymalizacji procesów biznesowych. W bieżącej pracy wykorzystujemy narzędzia takie jak Miro, EA, Figma, Confluence, Jira

    Twój zakres obowiązków:

    • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań informatycznych
    • Analizowanie procesów biznesowych oraz identyfikacja obszarów do optymalizacji
    • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej oraz powykonawczej dla wytwarzanego oprogramowania
    • Modelowanie systemów informatycznych przy użyciu diagramów, w tym tworzenie przypadków użycia i modelu dziedziny
    • Wdrożenie nowych systemów oraz ich utrzymanie
    • Prace rozwojowe nad istniejącymi systemami

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji systemów informatycznych na poziomie analizy systemowej
    • Doskonała znajomość SQL oraz relacyjnych modeli danych
    • Doświadczenie we wsparciu testów i analizie logów
    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w korzystaniu z JIRA oraz Confluence
    • Znajomość XML, JSON, protokołu REST, DDD, SOA, MQ (kolejka komunikatów)
    • Znajomość zagadnień księgowo-finansowych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (brak kontraktów)
    • 13 pensję + premię
    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Program emerytalny
    • Preferencyjne pożyczki
    • Brak dress code’u
    • Dodatkowe świadczenia socjalne
    • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Dofinansowanie wakacji dzieci
    • Interesujące środowisko pracy
    • Możliwość pracy zdalnej po etapie wdrożenia

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS! Czekamy na

    Twoje zgłoszenie!

    All offersWarszawaAnalyticsAnalityk Systemowy

    Check similar offers

    IT Project Manager

    New
    Fast White Cat
    3.05K - 3.56K USD
    Gdańsk
    Fully remote
    Project Management
    Agile
    English

    Data Analyst (Product)

    New
    Omni Calculator
    2.16K - 3.43K USD
    Kraków
    Fully remote
    Google Analytics
    Looker
    SQL

    Business-System Analyst

    New
    GreenMinds Sp. z o.o.
    4.96K - 5.47K USD