• Job offers
  • SAP Project Lead
    New
    ERP

    SAP Project Lead

    Full-time
    Experience
    Mid
    Employment Type
    Any
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      SAP HANA

      regular

      English

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją produkującą leki iniekcyjne dla pacjentów na całym świecie. Nasza fabryka ma certyfikat FDA (Food & Drug Administration), co wymaga spełniania rygorystycznych standardów każdego dnia. Pracujemy w dobrej atmosferze i w pełnym wyzwań otoczeniu.

    Pracujemy:

    • Na modułach SAP: SD, MM, PP, FI, CO, QA
    • Zgodnie z wartościami: Uczciwość, Kompetencje Efektywność
    • Rozwijając kilka projektów jednocześnie

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie projektów optymalizacji procesów SAP we współpracy z globalnym zespołem IT
    • Koordynacja wymagań biznesowych związanych z zarządzaniem aplikacjami SAP
    • Zarządzanie procesem Kluczowych Użytkowników
    • Zarządzanie funkcjami administracyjnymi SAP we współpracy z Shared Service
    • Planowanie, zarządzanie i kontrola nad wdrożeniami rozwiązań SAP
    • Definiowanie, strukturyzacja i ocena wymagań dotyczących rozwiązań SAP
    • Ścisłą współpraca z Centralą w zakresie tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań SAP
    • Szkolenia i wsparcie lokalnych użytkowników w zakresie systemu SAP

    Nasze wymagania

    • Znajomość programu SAP Hana
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów
    • Znajomość procesów produkcyjnych i logistycznych
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Wykształcenie wyższe
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,
    • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań
    • Orientacja na klienta wewnętrznego

    Mile widziane

    • Doświadczenie w pracy z Shared Service w Indiach

    To oferujemy

    • Praca w elastycznych godzinach
    • Możliwość pracy 1x tyg zdalnie
    • Benefity z ZFŚS
    • Opieka medyczna
    • Dofinansowanie posiłków
    • Dofinansowanie karty Multisport

    Check similar offers

    SAP BTP Consultant (mid/senior)

    New
    Tata Consultancy Services
    Fully remote
    English
    SAP
    API

    AEM Developer

    New
    DTP, Digital Technology Poland
    Undisclosed Salary
    Poznań
    AEM
    HTML
    CSS

    SAP HR - Imple­ment­a­tion and Migra­tion Specialist (m/f/d)

    New
    Ferchau Poland
    Undisclosed Salary
    Katowice
    Fully remote
    Enterprise Architect
    Confluence
    SAP

    Business Applications Specialist - SAP SD

    New
    Allegro
    Undisclosed Salary
    Poznań
    SAP SD
    Team Player
    English

    Technology Specialist - Global Planning

    New
    Heineken
    Undisclosed Salary
    Kraków
    SAP
    Data
    Azure