• All offersWarszawaSecurityMłodszy analityk bezpieczeństwa SOC L1
    Młodszy analityk bezpieczeństwa SOC L1
    Security
    SOFTINET

    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B, Mandate
    Operating mode
    Hybrid

    Tech stack

      Cybersecurity

      advanced

      SIEM

      advanced

      Windows

      regular

      Linux

      regular

      SOAR

      nice to have

    Job description

    Online interview

    Softinet od ponad 17 lat działalności stawia na kompetencje i ciągłe poszerzanie wiedzy. Wyznajemy zasadę, że wykwalifikowany zespół decyduje o sukcesie firmy i skuteczności działań.

    Dzięki kompetencjom i doświadczeniu Zespołu powstała nasza oferta, która odpowiada na aktualne potrzeby Klientów. Rozwiązujemy skomplikowane problemy Klientów w zakresie naszych specjalizacji: bezpieczeństwo IT/OT, Infrastruktura IT/OT, usługi IT.

    Zapraszając nowe osoby do zespołu, zwracamy uwagę, aby pasowały do naszego klimatu wzajemnego zaufania, wsparcia, współpracy i poczucia humoru.

    Obecnie poszukujemy:

    Młodszy analityk bezpieczeństwa SOC – L1

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
    • Rozwój zawodowy - udział w ciekawych szkoleniach, możliwość certyfikacji z zakresu rozwiązań IT/SEC
    • Pracę z najnowszymi technologiami oraz szeroki zakres realizowanych projektów
    • Pracę hybrydową
    • Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji
    • Benefity dodatkowe: bezpłatne lekcje języka angielskiego w firmie, opiekę medyczną, dofinansowanie do kart sportowych, warzywno-owocowe wtorki

    Obowiązki

    • Monitorowanie zdarzeń naruszenia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym
    • Analizowanie dzienników zdarzeń, aplikacji i systemów w celu dostosowania rozwiązań bezpieczeństwa
    • Utrzymywanie i rozwijanie wewnętrznych systemów cyberbezpieczeństwa
    • Analiza wykrytych zdarzeń bezpieczeństwa oraz kategoryzowanie incydentów bezpieczeństwa i nadawanie im priorytetów
    • Obsługa incydentów bezpieczeństwa oraz współpraca z zespołami IT klientów
    • Praca na systemach usług bezpieczeństwa IT i/lub OT

    Wymagania

    • Znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux
    • Praktyczna znajomość TCP/IP i podstawowych protokołów sieciowych (DNS, HTTP, SSH, SMTP, itp.)
    • Wiedza z obszaru cyberbezpieczeństwa oraz sieci, systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w trybie 24/7/365
    • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
    • Otwartość na nowe wyzwania oraz chęć nauki
    • Dobra znajomość j. angielskiego – min. B2

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość narzędzi i produktów takich jak: SIEM, SOAR, FW, WAF, DLP, AV, skanery podatności, proxy
    • Mile widziane doświadczenie pracy w zespołach monitorujących NOC lub SOC
    • Doświadczenie w administracji systemami informatycznymi
    • Umiejętność czytania, pisania i rozumienia dokumentacji technicznej w języku angielskim

    Zachęcamy do aplikowania poprzez nasz formularz rekrutacyjny! Dowiedz się więcej o nas na dedykowanych mediach społecznościowych: Softinet na LinkedINNasza Strona

    *w naszej organizacji wdrożono PROCEDURĘ PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ NARUSZEŃ PRAWA I PODEJMOWANIA W ZWIĄZKU Z NIMI DZIAŁAŃ NASTĘPCZYCH, zgodnie z Ustawą z dn.14.06.2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz.U poz. 928)

    All offersWarszawaSecurityMłodszy analityk bezpieczeństwa SOC L1

    Check similar offers

    UAM/IAM Specialist

    New
    ArcelorMittal BCOE
    Undisclosed Salary
    Kielce
    Fully remote
    MS Excel
    Spanish
    IAM

    Automated Security Scanning Analyst

    New
    Antal Sp. z o.o.
    7.26K - 8.54K USD
    Poznań

    IT Project Manager IDAM

    New
    Euroclear
    Undisclosed Salary
    Kraków
    SailPoint
    Agile
    CyberArk

    SAP Basis Consultant / Security & Compliance - platform security

    New
    Bosch Polska
    Warszawa
    SAP

    Product Security Global Prac­tice Leader (m/f/d)

    New
    Ferchau Poland
    Undisclosed Salary
    Kraków
    SDLC
    English