• Job offers
  • All offersGdańskMobileSenior Android Developer
    Senior Android Developer
    New
    Mobile
    Silky Coders

    Gdańsk
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B, Permanent
    Operating mode
    Remote

    Jesteśmy software housem zapewniającym rozwiązania cyfrowe brandom odzieżowym należącym do Grupy LPP: Reserved/House/Cropp/ Mohito/Sinsay.Naszą siłą napędową są pracownicy i pasja do technologii. Dołącz do miejsca dla ludzi, których serce bije kodem!

    Company profile

    Tech stack

      Android

      advanced

      Android SDK

      advanced

      REST API

      advanced

      Kotlin

    Job description

    Online interview

    Sprawdź swoją szafę! Na pewno masz w niej choć jeden produkt z Reserved, Mohito, Cropp, House lub Sinsay. A może to nawet dzięki nam go kupiłeś/aś? Silky Coders ubiera LPP w rozwiązania IT/e-commerce/ data science i to dzięki nam rośnie zadowolenie milionów użytkowników, a wolumen transakcji zaskakuje nas pozytywnie każdego dnia!

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Tryb pracy: zdalny

    TWOJE ZADANIA:

    • Analiza techniczna
    • Rozwój aplikacji mobilnych: Reserved, Sinsay, Mohito
    • Code review
    • Projektowanie rozwiązań
    • Wytwarzanie oprogramowania na platformę Android
    • Optymalizowanie i profilowanie aplikacji
    • Budowanie testów jednostkowych
    • Uczestnictwo w projektach rozbudowy systemów biznesowych
    • Dzielenie się wiedzą we własnym obszarze wiedzy specjalistycznej

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

    • Posiadasz około 4-lata doświadczenia w pisaniu komercyjnych aplikacji na Androida
    • Posiadasz praktyczną znajomość komponentów Android SDK
    • Potrafisz zaprojektować oraz wdrożyć rozwiązanie na podstawie zdefiniowanych wymagań biznesowych
    • Bardzo dobrze znasz Kotlina oraz GITA
    • Masz doświadczenie w integrowaniu aplikacji z REST API
    • Posiadasz popartą doświadczeniem umiejętność optymalizowania i profilowania aplikacji w aspektach: CPU, GPU, pamięć, sieć
    • Śledzisz nowe trendy, technologie i rozwiązania dla urządzeń mobilnych
    • Posiadasz praktyczną znajomość wzorców projektowych, wzorców UI/UX

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę lub współpraca B2B
    • Praca w trybie zdalnym
    • Parking samochodowy
    • Parking rowerowy z dostępem do szafek (prysznic też się znajdzie)
    • Program HeLPP – program wellbeingowy obejmujący bezpłatne i anonimowe doradztwo w obszarach: prawnym, psychologicznym i finansowym
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (LuxMed albo EnelMed do wyboru) – dbamy nie tylko o Ciebie, ale i o Twoich bliskich!
    • Indywidualny budżet szkoleniowy, dzięki któremu jesteś na bieżąco z nowinkami technologicznymi i nieustannie się rozwijasz
    • Budżet integracyjny – dbamy o to, by regularnie spotykać się z zespołem i wspólnie spędzać czas
    • 25 % Kody zniżkowe na zakupy w markach LPP (Reserved, Mohito, Cropp, House i Sinsay), którymi możesz dzielić się ze znajomymi, także online
    • Program Poleceń Pracowniczych – dzięki niemu masz wpływa na to, z kim pracujesz
    • Godziny pracy – jesteś tzw. rannym ptaszkiem i lubisz zaczynać o 7? Ekstra! Chcesz pospać dłużej i zacząć o 9? Nie ma problemu! Ważne, żeby być dostępnym w naszych core hours między 9 a 15.
    • Kantyna – zjesz zupę (8 zł) i danie główne (24 zł) na terenie naszego biura (dania mięsne i bezmięsne, oferta śniadaniowa i lunchowa)
    • Grupy sportowe #silkyteam – aktualnie grupa rowerowa i biegowa
    • Siłownia wraz z opieką trenera w biurze przy ul. Łąkowej 39/44 w Gdańsku, 5 minut spacerkiem od siedziby Silky
    • Możliwość przychodzenia do biura ze zwierzakiem – u nas każdy znajdzie swoje miejsce #SilkyDog
    • Ubezpieczenie grupowe – możesz zabezpieczyć siebie oraz członków rodziny na preferencyjnych warunkach
    • Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz wspólnie z bliskimi skorzystać z dofinansowania do wybranej oferty sportowo-rekreacyjnej, korzystając z programu Multisport.

    All offersGdańskMobileSenior Android Developer

    Check similar offers

    Senior IOS Developer

    Undisclosed Salary
    Gdańsk
    Fully remote
    Git
    Swift
    REST API

    Senior React Native Developer

    New
    Bankilo
    4.58K - 5.85K USD
    Fully remote
    React Native
    JavaScript
    Expo

    Mobile Software Engineer 2 (iOS) - Consumer

    New
    Allegro
    3.61K - 5.01K USD
    Warszawa
    English
    Swift
    iOS