• Job offers
    AI/ML
    Sii

    Full-time
    Experience
    Junior
    Employment Type
    B2B, Mandate
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Machine Learning

      junior

      pytest

      junior

      Pandas

      junior

      Python

      junior

      Git

      nice to have

      CI/CD

      Data analysis

      Azure

      Flask

      FAST API

    Dołącz do zespołu Machine Learning w Internal IT jako Developer AI/ML.

    W Internal IT w pełni wykorzystasz swój potencjał jako jeden z grona specjalistów, którzy rozwijają oraz utrzymują ponad 100 aplikacji i wpływają na pracę 8000 użytkowników.

    Nasz zespół zajmuje się tworzeniem rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Jako Developer AI/ML będziesz odpowiadać za projektowanie, implementację i optymalizację modeli, które wspierają kluczowe procesy biznesowe w Sii. Z nami będziesz miał wpływ na rozwój Sii oraz szansę na udział w rozwojowych projektach, wymianę wiedzy ze specjalistami w swojej dziedzinie oraz wybór wielu ścieżek kariery.

    Twoje zadania

    • Projektowanie i rozwijanie algorytmów oraz modeli AI/ML
    • Implementacja i utrzymanie modeli w systemach produkcyjnych
    • Analiza danych i optymalizacja procesów uczenia maszynowego
    • Współpraca z zespołami IT i biznesowymi w celu wdrażania rozwiązań AI
    • Przeprowadzanie testów i walidacji modeli

    Wymagania

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Developer Python, Developer AI/ML lub pokrewnym
    • Znajomość języka programowania Python
    • Praktyczne doświadczenie w pracy z Git, Pandas, PyTest
    • Biegłość w pracy z dużymi zbiorami danych oraz narzędziami do ich przetwarzania i analizy
    • Znajomość metod i algorytmów uczenia maszynowego
    • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

    Mile widziane

    • Mile widziane doświadczenie w pracy z chmurą obliczeniową Azure

    All offersGdańskAI/MLDeveloper AI/ML

    Check similar offers

    AI-Driven Content Marketing Specialist

    New
    Applover
    2.54K - 3.31K USD
    Fully remote
    Claude.ai
    Perplexity
    ChatGPT

    Junior Research Engineer (Learning to Rank)

    New
    Allegro
    Warszawa
    Deep Learning
    Python

    AI Data Scientist

    New
    Diagnostyka S.A.
    Undisclosed Salary
    Kraków
    PyTorch
    Python
    Power BI

    Architekt Rozwiązań Chmurowych