• Job offers

    3 813 - 4 576 USDNet/month - B2B
    Full-time
    Experience
    Senior
    Employment Type
    B2B
    Operating mode
    Remote

    Tech stack

      Node.js

      advanced

      PHP

      advanced

      HTML

      advanced

      jQuery

      advanced

      React

      advanced

      CSS

      advanced

      JavaScript

      advanced

    Job description

    Online interview

    W AdWise kompleksowo wdrażamy marketing B2B. Integrujemy ze sobą różne działania, dzięki którym potrafimy osiągać lepsze rezultaty. Budujemy marketing od projektu lejka marketingowego, przez źródła ruchu, treści, reklamy, aż po dobrze zbudowaną stronę internetową.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za ułożenie procesu tworzenia stron internetowych. Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego seniora, który będzie miał możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu.

    Zakres obowiązków:

    • Development, rozwijanie i utrzymywanie stron internetowych
    • Optymalizowanie działania stron internetowych i kontrolowanie ich bezpieczeństwa
    • Analizowanie wymagań klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań technologicznych
    • Współpraca z zespołem projektowym: monitorowanie pracy zespołu oraz optymalizowanie procesu
    • Wspieranie i rozwijanie developerów

    Poszukiwane kompetencje:

    • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
    • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, PHP, JQuery, GSAP
    • Znajomość JavaScript, Node.js i React
    • Umiejętność doboru technologii zgodnie z potrzebami klienta
    • Doświadczenie w pracy projektowej (Scrum)
    • Doświadczenie w pracy zespołowej (współpraca z UI/UX designerami)
    • Znajomość podstawowych zasad SEO oraz procesu optymalizowania stron internetowych
    • Prosimy o dołączenie portfolio wdrożonych stron internetowych

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy w agencji marketingowej
    • Umiejętności liderskie, doświadczenie w zarządzaniu zespołem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
    • Wynagrodzenie w wysokości 15 000 – 18 000 zł netto na FV + VAT
    • Damy Ci pakiet prawdziwego zaufania, bo na nim opieramy współpracę – dostajesz zadanie i je realizujesz. Nikt nie będzie stał Ci nad głową
    • Możliwość pracy zdalnej lub pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w centrum Gliwic (2 dni zdalnie, 3 dni w biurze)
    • Luźną atmosferę i pyszną kawę w biurze
    • Niezbędne narzędzia do pracy

    All offersGliwiceHTMLWeb Developer Team Leader

    Check similar offers

    AEM Developer

    New
    DTP, Digital Technology Poland
    Undisclosed Salary
    Poznań
    CSS
    AEM
    HTML

    Technical Engineer with Sinequa

    New
    Craftware
    6.83K - 8.97K USD
    Kraków
    Fully remote
    LLM
    HTML
    Sinequa

    Vue.js Developer

    New
    Avenga
    5.54K - 6.99K USD
    Wrocław
    Vue.js